Na co studenti potřebují půjčky?

Na co studenti potřebují půjčky?

Jste studenti a snažíte se užívat si studentského života „plnými doušky“... Chcete si koupit nový telefon, noťas, tablet a vaše prasátko je vysypané? Přivyděláváte si a i tak na to teď zrovna není a nutně tu věc potřebujete? Nevěste hlavu. Jednou z nejpopulárnější možností je studentská půjčka, kterou lze nyní velmi výhodně a rychle sjednat.

I přesto, že v České republice většina škol stále poskytuje vzdělání zdarma, je vysokoškolské studium finančně poměrně vyčerpávající – nájem, učebnice, jídlo, dojíždění, lístky na koncert, notebook, někdy také školné… Finanční nároky studií jsou stále vyšší a vhodná půjčka může člověku při studiu výrazně pomoci. Jaké jsou v ČR možnosti ohledně získání půjčky pro studenty a jaké typy půjček jsou k dispozici?

Půjčky pro studenty se nebojte

Nebankovní půjčky pro studenty mají několik výhod a mají jednoduchá pravidla. Tyto půjčky bývají levnější a dostupnější než ty klasické. Jedná se především o rychlost získání peněz na účet, dále možnost odložit platbu k pozdějšímu datu, stejně jako okamžité stažení těchto prostředků.

Nevyznáte se v termínech? Nebankovní půjčka prostě znamená, že v tomto případě člověk neudělá smlouvu s bankou. Aby si student mohl půjčit, nemusí dokládat na co peníze hodlá použit. Nebankovní krátkodobou půjčku pro studenty můžete použít na cokoliv co vás napadne. Stejně tak nemusí mít, na rozdíl od půjčky v bance, sebou ručitele nebo ručit domem rodičů. Rychlost půjčky je taková, že peníze budou ihned zaslány na udaný účet.

Ideální je i výše půjčky: od 500 Kč po pět tisíc, což už vám na menší párty nebo nové oblečení rozhodně stačí. Pozor však, lhůta splacení ale není velká: až 5 dní. Nicméně, musíte si pohlídat pozdní platby, za které bývají finanční sankce.

Srovnej si to

Jaké jsou v ČR možnosti ohledně získání půjčky pro studenty a jaké typy půjček jsou k dispozici? Nevyznáte se ve všech nabídkách? Není nic jednoduššího než se obrátit na web vsepujcy.cz! Zde máte všechny potřebné informace přehledně k dispozici a vybrat si půjčku, která vám je na míru, je skutečná hračka.

Jednoduše si prohlédnete nejen poskytované služby, ale i konkrétní podmínky pro získání, a zdarma porovnáte nabídky prověřených poskytovatelů půjček. Všechny potřebné informace tu jsou přehledně k dispozici, takže výběr ideální půjčky je proveden během pár okamžiků. Půjčky pro studenty lze v dnešní době u většiny poskytovatelů sjednat také online.

Výhody online sjednání jsou zřejmé - není potřeba nikam chodit, vše se dá vyřídit z pohodlí domova (nebo studentských kolejí). Stačí vyplnit formulář, doložit požadované dokumenty a počkat na posouzení. Peníze jsou obvykle převedeny ihned na váš účet. Parametry půjčky si můžeme v klidu prostudovat a odpadá riziko, že by nám někdo vnutil něco, co ani nechceme.

Ať už potřebujete půjčit na elektroniku, dražší koníček, zaplacení pronájmu nebo na víkendovou párty, s nezávislým vyhledávačem zdarma na vsepujcky.cz nic není problém.

Informace byla poskytnuta internetovým portálem Vsepujcky.cz.

Foto: pixabay.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější