Nejlepší studentské party dubna: Majáles, Light Show a pařby v mezinárodním stylu

Nejlepší studentské party dubna: Majáles, Light Show a pařby v mezinárodním stylu

Semestr je ve své půlce, zkoušky hotové, ty další ještě v nedohlednu. To znamená jediné - Let's have a party! Co se chystá na duben a kde byste určitě neměli chybět? My to víme!

Italian Party

Kdy: 2. 4.

Kde: Solidní Jistota, Praha

Typické italské drinky a ochutnávka jídla, studentské vstupné 40-60,-. To je ve zkratce pozvánka na italskou party v centru Prahy, pořádanou pod záštitou Nation 2 Nation. Další nejen mezinárodní party - viz program na webu.

Foto: Studenta

Portuguese Erasmus Party

Kdy: 3. 4.

Kde: Belmondo, Olomouc

Tradiční středeční Erasmus party v olomouckém Belmondu, tentokrát v červeno-zeleno-žlutých barvách. Welcome drink a něco malého k zakousnutí je samozřejmostí.

Do konce dubna se pak ještě můžete v Belmondu vyřádit i na maďarské party (10.4), pyžamové party (17.4) a americké party (24.4)

Semafor Party

Kdy: 6. 4.

Kde: Maximal Club, Liberec

Nech se u vchodu označit barvou semaforu a všichni hned budou vědět, na čem s tebou jsou. Hrát budou DJ SYLON a DJ TROY, Berentzen švestka, zelená a broskvová za akční cenu 25,- a vstup do 23.00 zdarma.

Foto: Studenta

Get ready for summer party

Kdy: 12. 4.

Kde: Klub Marley, Ostrava

Léto je ještě daleko, ale proč se na něj už nezačít pomalu připravovat? Díky spolupráci Jägermeisteru a Boardlife.sk se koná druhý ročník board party. Vstupné je zdarma, jako welcome drink pochopitelně dostanete Jägermeister a centrem photoshootingu bude palma, surfařské prkno i bambusová chýše.

Foto: Studenta

Unikátní Light show rozzáří okna na kolejích v Praze, Brně a Č. Budějovicích!

Tak to tu ještě nebylo: Light show po loňském úspěchu zamíří v dubnu hned do 3 kolejních kampusů! Dechberoucí kombinaci světelných efektů z lamp instalovaných v kolejních pokojích a melodií známých skladeb s námi můžete zažít:

10. dubna na kolejích Pod Palackého vrchem při VUT v Brně

16. dubna na koleji Čtyři Dvory, JU v Českých Budějovicích

18. dubna na koleji Volha, VŠCHT v Praze-Kunraticích

A co vás čeká na samotné Light show? Kromě animací také studentské kapely, dobrá zábava, doprovodný program a afterparty v klubech! Informace o Light show i podrobnější program naleznete na www.kolejroku.cz/lightshow.

Apríles

Kdy: 20. 4.

Kde: lesopark Stromovka, Praha

Koncerty, workshopy, doprovodné akce - tak nějak bude vypadat pražský Apríles. Už odpoledne začnou hrát alternativní rockeři Merely Wild, večer pak zakončí v pohodovém rytmu reggae The Spanekers. Celá akce je nezisková, tím pádem i vstup je volný.

Foto: Studenta

Suit Up Party

Kdy: 25. 4.

Kde: Retro Music Hall, Praha

Nejlépe oblečení studenti z celého města se opět sejdou na velkolepé kalbě v pražském klubu Retro. Jedna z nejrozjetějších party semestru je tu pro vás tento semestr už podruhé a opět se bude tancovat až do rána. Všechno to v Retru propukne 25. dubna. Nejvyšší čas sehnat pořádný oblek a vypilovat neprůstřelné balicí hlášky. It's gonna be legen... wait for it... dary! www.suitupparty.cz

Majáles

Kdy: 26. 4.

Kde: Šimkovy sady, Hradec Králové

Největší jarní party se blíží a ani Hradečáci o ni nebudou ochuzeni. Sedmý ročník Majálesu odstartuje na Baťkově náměstí, odkud se průvod přesune do Šimkových sadů. Vstupné je 350 - 450,-, ale investice se každopádně vyplatí. Festivalem bude provázet Jan Kraus, Jakub Kohák a DJ Schafff, vystoupí mimo jiné Tomáš Klus, Kryštof, MIG 21, Charlie Straight, UDG, Vypsaný Fixa, Mandrage... mám ještě jmenovat? Radši honem nakupte lístky - do 14.4 za zvýhodněnou cenu, na místě pak už nebudou k dostání vůbec!

Foto: Studenta

Majáles

Kdy: 26. 4. - 27. 4.

Kde: Náměstí Republiky / Lichotínský Amfiteátr, Plzeň

Plzeň se bude v májovém rytmu svíjet už po čtyřiadvacáté! Navíc bude slavit celé dva dny. V pátek bude zvolen král Majálesu, vystoupí například Michal Hrůza, a to nejlepší - vstup je zdarma! Celý festival pak vyvrcholí v sobotu. Vystoupí přes 30 interpretů, vdavekchtivé páry můžou vyzkoušet svatbu na 24 hodin, budou připravené výtvarné dílny pro děti i lanový park. Vstupenky začínají na 320,- (ZTP 100,-)

Majáles

Kdy: 30. 4.

Kde: lesopark Stromovka, Praha

Po předskokanovi Aprílesu vlítne do Stromovky největší studentský festival roku - Majáles. Tradiční průvod se sem přesune z Václavského náměstí. Moderátoři zůstávají stejní, vystupujících ještě přibude. Zahrají Chinasky, Monkey Business, Michal Hrůza, Xindl X, PSH... Nebude chybět ani volba krále Majálesu, studentský jarmark, nebo ochutnávka pokrmů z různých zemí. Už jste zkoušeli balancovat na obřím TicTacu? Party to bude skvělá, o tom není pochyb, tak teď jen to počasí aby se vydařilo. Vstupné od 380,- + pivo zdarma při registraci v klubu.

Text: Marie Tumová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější