Novoroční horoskop speciál: co přinese rok 2013 a jaký alkohol si ne/dát na silvestrovské párty

Novoroční horoskop speciál: co přinese rok 2013 a jaký alkohol si ne/dát na silvestrovské párty

Jste zvědaví, co vás čeká v nadcházejícím roce, zda se objeví nové lásky a jak to půjde se studiem, anebo v práci? Jak náročné budou silvestrovské oslavy a jak je ve zdraví přežít? Náš novoroční speciální.

Beran 21.3. – 20.4.

V první půli roku nebudete mít nouzi o pracovní a jiné zajímavé nabídky. Penízky se k vám jen pohrnou. Také se objeví zpráva, na kterou již dlouho čekáte – možná zasnoubení, možná povýšení. Úspěch vám ale nasadí růžové brýle, tak si dejte pozor. Nenechte se zneužívat. Léto budete mít hektické. Proto si dejte pozor na citové výlevy. Mohli byste si jimi pochroumat vztahy, na kterých vám záleží. Tento rok bude i váš sexuální život zajímavější. Zkoušejte vše, co vás jen napadne. A i když si nový rok budete užívat plnými doušky, nezapomínejte na svou rodinu a především na rodiče.

Hvězdy radí s alkoholem: S vaším energetickým výdejem potřebujete pořád něco pít a dvojnásobně to platí o Silvestru. Vaše ohnivé znamení má opravdu rádo alkohol, tak si jej dopřejte. Pochutnejte si na pivu, nebo si dejte třeba „bloody Mary“ či podobná kořeněná pití. Rozhodně nic nezkazíte kvalitní whisky. Rozšoupněte se ;)

Býk 21.4. – 21.5.

S novým rokem přichází i spoustu změn a novoročních předsevzetí. A s vaší vůlí a tvrdohlavostí se vám je bude dařit realizovat, takže směle do nich. Hvězdy vám přejí. Disponujete úžasnou vlastností dotahovat vše do konce a někdy to vypadá, že dokážete nemožné. I když vám osud občas nachystá nemilá překvapení, bude se vám dařit vše překonat. Váš milostný život dostane šmrnc. S drahou polovičkou vám to klapalo již tento rok a ten následující bude milenecká pohoda pokračovat. Hvězdy vám na tento rok přichystaly překvapení – setkáte se s členem rodiny, o kterém jste doposud nic nevěděli. A před letními prázdninami vám ztloustne konto, takže prázdniny budou rozhodně stát za to.

Hvězdy radí s alkoholem: S ohledem na své zdraví raději moc při oslavách příchodu nového roku nepijte. Když už nic, tak se alespoň vyhnete novoroční kocovině. Dejte si drink z ovocných šťáv nebo pořádně sladký a nakombinovaný koktejl. Z alkoholu vám stejně nejvíce vyhovují sladká pití, proto neodolejte Bailey’s, Carolans nebo domácímu vaječnáku vaší babičky.

Blíženci 22.5. – 21.6.

První půle roku bude bohatá na nevšední a vzrušující zážitky. Hvězdy naznačují novou lásku a spoustu nových sexuálních zážitků. Pokud jste se svým stávajícím drahouškem natolik šťastni, že zvažujete svatbu, tak ideální na to bude červen. Sami uvítáte velké změny a se vším, pozitivním i negativním, se vypořádáte levou zadní. Na začátku roku budete zvažovat stěhování, což bude ve vašem životě příjemná změna. Jen do toho. Dlouho nevydržíte na jednom místě a ani u stereotypů, takže hvězdy vám hrají do karet. Vše není ale jen o osudu. Musíte tomu trošku vyjít vstříc. Pokud zmobilizujete síly, mohly by se vyplnit i vaše nejtajnější přání. Tento rok je na to ideální.

Hvězdy radí s alkoholem: No, že byste zrovna byli nějak vybíraví a potrpěli si na svůj oblíbený alkoholový mok, se říct nedá. Vlastně si dáte to, na co máte zrovna chuť, což vám může způsobit dost slušný bolehlav i morální kocovinu. Hlídejte se. Chutnají vám koktejly s třešňovým nebo jahodovým džusem, ale stejně tak si rádi dáte pivo. Je jedno co budete pít, ale rozhodně nemíchejte.

Rak 22.6. – 22.7.

Konečně rok, kdy budete mít všeho dostatek počínaje penězi, konče časem na odpočinek, po kterém už tak dlouho toužíte a hlavně si jej zasloužíte. Čím si to ale můžete znepříjemnit, je vaše výbušnost a náladovost. Kroťte se. Byla by škoda zničit si kvůli přehnaným citovým výlevům vytouženou dovolenou. Čeká vás i spousta pracovních nabídek a možností posunout se v životě někam dál, ale nedělejte ukvapené závěry. V roce 2013 se řiďte prověřeným heslem „dvakrát měř a jednou řež“. Hvězdy vidí i do oblasti financí. Tento rok neuzavírejte žádné půjčky ani si neberte úvěry. Tady byste mohli prodělat.

Hvězdy radí s alkoholem: Neradi pijete alkohol sami a doma. Když už, tak se svými přáteli v příjemném baru nebo restauraci. A silvestrovské párty jsou pro vás jako stvořené. Nejraději máte osvědčená pití. Jde-li o koktejly z ovocných šťáv přiostřené dobrým alkoholem jako je gin či kvalitní vodka, tak jste v sedmém nebi. Nic podřadného si nedávejte.

Lev 23.7. – 22.8.

Počátek roku se ponese v poněkud hektickém duchu. Hvězdy radí - zachovejte klid a předejdete tak zbytečným konfliktům a nedorozuměním. Jste sice dravé šelmy, ale zároveň šalamounsky mazané, takže než sil využijte spíše svého rozumu. Ve druhé polovině roku si tak budete moci více odpočinout. Shon ve škole, v práci i v rodině se uklidní, s drahou polovičkou se vám bude taktéž dařit. V měsíci lednu a únoru sice prožijete silné vztahové bouře, ale vše se zase urovná. Váš miláček vám přece za to stojí. Na léto si rozhodně do programu zařaďte dovolenou – dobijete baterky, zrelaxujete a zažijete konečně nové nevšední zážitky. V březnu na vás čeká nová pracovní nabídka, která by v následujícím měsíci mohla vylepšit vaši finanční situaci a koncem roku se budete moci rozšoupnout.

Hvězdy radí s alkoholem: Na obyčejný alkohol si nepotrpíte. Spíše dejte přednost dobré brandy nebo lahodnému červenému vínu v jakékoli formě. Od rozlévaného vína, přes svařené, punče, konče vínem šumivým. To vám vždycky zvedne náladu. Ve tvrdém alkoholu si příliš nelibujete, tak jej raději na oslavách ani nepijte. Nemuselo by to dopadnout dobře.

Panna 23.8. – 22.9.

Hoďte svou přirozenou ostýchavost konečně za hlavu, riskujte, poznávejte nová místa a nové lidi. Někde se mezi nimi schovává i vaše vysněná osudová láska. Rok 2013 je jedno velké překvapení a dalo by říci osud v dárkovém balení s členskými výhodami k tomu. I při studiu se budete moci výborně pracovně uchytit a to především díky vašim přátelům, kteří ač mají často šílené nápady, tentokrát se trefí do černého. V půlce roku se vám podaří vyhnat staré kostlivce z pomyslné skříně a s čistým štítem se postavíte na vlastní nohy. I když řád a perfekcionismus je vaše druhé já, v tomto roce byste si tímto přístupem mohli přidělat spoustu práce. Zkuste jednou jet jen na 100% a ne na 150%. Když nic, tak si alespoň ušetříte cenné síly.

Hvězdy radí s alkoholem: Máte velmi specifické chutě. Rádi si pochutnáte na alkoholu, který běžně lidem chutnat nemusí. Mezi Pannami je pravda spoustu abstinentů, pití bylinkových čajů je pro vás obřad a chvíle relaxace, ale když už si nějaký alkohol dáváte, tak to není nic obyčejného či všedního. Hvězdy jsou z vás zmatené. Tak jak se mění počasí, tak i vy měníte oblíbený alkohol, tak se jen drže hesla – pít s mírou a na silvestrovskou párty budete s láskou vzpomínat.

Váhy 23.9. – 23.10.

Jednou nahoru, pak zase dolů. A přesně tak bude vypadat váš rok 2013. První polovina roku bude poklidná, ve znamení vyrovnanosti a harmonie, štěstí a úspěchu. Druhá půle bude trošku náročnější, ale pokud před prázdninami načerpáte dostatek sil, nebude to zase takové rodeo, jak se na první pohled zdá. To, co vás brzdí v rozletu, je vaše nerozvážnost. Nechte se motivovat svými přáteli a uvidíte, že životní změna, po které dlouho toužíte, není zase tak nereální. Začátkem roku vám to může trošku skřípat v osobním životě, ale od května budete prožívat tzv. druhé líbánky. I nezadaným pšenka pokvete. Díky píli, zodpovědnosti a pracovitosti budete konečně sklízet úspěchy ve studiu i v práci.

Hvězdy radí s alkoholem: Pokud máte rádi slivovici nebo vodku, tak během bujarých oslav na ně raději zapomeňte. Vaše ledviny by to nemusely zvládnout. Dejte si spíše bíle víno nebo sladší koktejly s ovocnými drinky. Vždyť i na nich si rádi pošmáknete. I alkohol může pomáhat a v rozumných dávkách léčit.

Štír 24.10. – 22.11.

V roce 2013 padla hvězdná štěstěna právě na vaše znamení. Jste miláčkem hvězd a osudu, a proto se vám bude snad ve všem dařit. Svých cílů dosáhnete levou zadní, šarm a sex-appeal z vás doslova tryská. A i když byste mohli mít na každém prstu deset milenců či milenek, tak zapomeňte na nevěru, pokud jste již zadaní. Zbytečně byste přišli o fungující vztah, který vám všichni závidí. Konečně se tento rok budete moci věnovat i rodině. Příjemné chvíle s nimi budete trávit nejen během svátků. Ve studiu se vám bude taktéž dařit. Zkoušky a státnice zvládnete jakoby se ani nechumelilo. Následně na to v druhé půlce obohatíte své konto a oslava narozenin bude na dlouhé roky zážitek i pro vaše přátele.

Hvězdy radí s alkoholem: Stejně jako je to u vás s dary, tak to máte i s alkoholem. Když pít, tak pořádně, anebo vůbec. Ale vy si rádi dopřejete. Silvestrovskou oslavu pojměte ve znamení vodky nebo ginu. Vždyť ty máte přece nejraději. Ale musíte do sebe dostat i nějaké to nealko, a protože vám chutnají hořká pití, tak ideální je bavorák nebo beton. Jinak se k nealku ani nepřiblížíte, což by mohlo mít fatální následky – výpadky paměti, probuzení vedle cizí osoby atd.

Střelec 23.11. – 21.12.

Na rok 2013 budete vzpomínat jako na rok neustálého cestování a poznávání krás a romantických koutů planety. Neostýchejte se a klidně do toho pořádně zainvestujte. V dalším roce už tolik příležitostí pro cestování mít nemusíte. Sice si tím pořádně provětráte konto, ale v druhé půlce roku se situace uklidní a nebojte, peněženka zase přibere. Obdobně bude tento rok bohatý na krátkodobá, ale o to intenzivnější, milostná vzplanutí. Inu proč ne? Čím více toho zažijete, o to víc budete mít na co vzpomínat. A pro zadané Vodnáře dobrá zpráva – váš současný vztah konečně dostane jiskru a podaří se vám jej oživit.

Hvězdy radí s alkoholem: Máte rádi výraznější, tvrdší a kvalitnější alkohol, který vás dostane do nálady. Běžně vypijete téměř cokoli, ale příchod nového roku si zaslouží něco lepšího. Ideální pro vás je kubánský rum a drinky, které rum obsahují, jako například Daiquiri.

Kozoroh 22.12. – 20.1.

Snít či bdít? Neustále budete myslet na svá tajná přání, a pokud se vám podaří stát nohama pevně na zemi, tak se vám je podaří i zdárně realizovat. Rok 2013 budete prožívat jako jednu velkou pohádku o splněných přáních. V lednu to sice ještě ve škole a vztahu trošku zaskřípe a v únoru nebudete vědět, co dřív, ale po zbytek roku to bude procházka růžovou zahradou. Je ale důležité, abyste o všem mluvili. Jste-li zadaní, otevřete se partnerovi a vše vám najednou půjde mnohem lépe a sami se budete cítit vyrovnaněji. Pokud zadaní nejste, své protějšky jednoduše ukecejte. Letní měsíce budou žhavé na všech frontách, ale pozor na nevěru. Raději se jí obloukem vyhněte. Mohla by vám po zbytek roku udělat peklo ze života.

Hvězdy radí s alkoholem: Alkohol s dlouholetou tradicí výroby je pro vás to pravé ořechové. Víno z prověřených sklepů, kvalitnější vodka nebo stará dobrá plzeň, to je vaše. Sami ale dobře víte, že tento „trojboj“ není dobré kombinovat. A pokud chcete v noci jednatřicátého dlouho vydržet, tak hodně pijte nealko a hodně jezte. Potěšte i chuťové buňky nějakou tou dobrotou.

Vodnář 21.1. – 20.2.

Nadcházející rok bude pro vás jedna velká párty. Neustále budete středem pozornosti a nabídky na rande se jen pohrnou. Všechno se ale stihnout nedá, takže buďte vybíraví. Obdobně divoký bude váš milostný a sexuální život. Jako byste nežili ani na této planetě. Pro nezadané hvězdy přichystaly novou velkou lásku, ale tu čekejte až v druhé půli roku. V té první se věnujte spíše studiu, popř. nějaké té prácičce. V této oblasti se vám totiž bude velmi dařit. Nejprve práce a potom zábava. V tomto duchu si rozdělte i rok 2013. Díky vašim nápadům a novým projektům, na kterých budete začátkem roku pracovat, si můžete přijít na slušné peníze.

Hvězdy radí s alkoholem: Pijete rádi a hodně. Proto mezi vašimi oblíbenými alkoholickými nápoji nenajdeme vodku nebo whisky. Důvod je jednoduchý. Alkohol, který se nedá pít po litrech, je pro vás nevhodný. Začnete tedy na oslavách s pivem a v průběhu večera si vytipujte šikovného barmana a nechte se od něj rozmazlovat. Vždyť i koktejly si rádi dáte.

Ryby 21.2. – 20.3.

Magická třináctka vám do nového roku přináší spoustu životních změn. Ať už budou v dobré či zlém, vezmou vám spoustu energie, ale se vším vám pomohou blízcí přátelé a rodina. Tento rok otestuje vaše vzájemné vztahy. I díky jejich pomoci se vám bude dařit ve škole, i v soukromém partnerském životě. Konečně se vám podaří dotáhnout to, co jste letos začali a před Silvestrem nestihli dokončit. Řeč může být o stěhování, vymalování bytu, postavení se na vlastní nohy či dokončení školy. A pokud chcete změnit svůj život od základů, tento rok je na to ideální doba. Váš sexuální život získá na obrátkách a do cajku si konečně dáte i rodinné vztahy.

Hvězdy radí s alkoholem: Jaká by to byla ryba, kdyby neměla ráda vodu? Rádi si dáte vlastně cokoli, co vám jednoduše chutná a co teče. Proto také často degustujete dosud vámi nepoznaný alkohol. Během silvestrovského večírku ale moc nemixujte. Zvolte si jeden nebo dva druhy a u těch zůstaňte. Vínko, bylinné likéry nebo jeden druh koktejlu. Je až neuvěřitelné, jak moc alkoholu rozumíte, tak ani radit příliš nemusíme.

Sestavila: Iveta Vavrušová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější