Nejlepší studentské party března: nezapomeň na dress code!

Nejlepší studentské party března: nezapomeň na dress code!

Pomalu ale jistě k nám začíná přicházet nejen jaro, ale i další nový semestr. Jak do něj vstoupit ve velkém stylu? Ze záplavy březnových párty jsme pro vás opět přichystali ty nejlepší úlovky – akce, na kterých vaše maličkost rozhodně nesmí chybět! Společné znamení mnoha z nich? Povinný dress code!

VŠE na Majáles: Královská party

Kdy: 5. 3. 2013, 20:00

Kde: Duplex, Václavské nám., Praha

Hlavním tématem párty VŠE v nově zrekonstruovaném klubu Duplex bude volba Krále VŠE, který se na jaře utká o prestižní titul Král Majálesu. Nebude chybět doprovodná a světelná show a party roztančí DJ Nzym. Ačkoliv budeme v úplném centru Prahy, studentské ceny drinků jsou samozřejmostí.

Foto: Studenta

Farmaceutické půlení

Kdy: 5. 3. 2013, 20:00

Kde: Favál, Brno

Brněnský večírek polovičních farmaceutů, na kterém máte tu nejlepší příležitost vyvětrat hlavu po zkouškovém. V rytmu swingu a elektroswingu budou celou noc hrát projekt Malalata a DJ Danns. Vstup za pade a akční drinky za třicet korun – není co řešit!

Foto: Studenta

VŠO welcome new semester – HOLLYWOOD PARTY

Kdy: 6.3. 2013, 20:00

Kde: Music Club Nebe Václavák, Praha

Další párty, díky které vstoupíte do letního semestru s úsměvem, je hvězdná akce Vysoké školy obchodní v Praze. Dress code je jasný: dorazte v převleku slavných herců či hereček! Tenhle večer bude určitě pořádnej biják.

Foto: Studenta

UK Majáles: Královská párty

Kdy: 8. 3. 2013, 19:00

Kde: Radost FX, Praha

V Radosti se rozhodne, kdo se stane novým králem UK a bude tak univerzitu reprezentovat na Pražském Majálesu 2013. Zásadní večírek, ke kterém budou zahrají Cacktus showband nebo třeba DJ Nimand. Volba důležitější než ta prezidentská!

Foto: Studenta

Sportotéka

Kdy: 12. 3. 2013, 20:00

Kde: Klub Hvězda, Praha

Další FTVS párty pro všechny sporťáky a sporťačky je tady! Dress codem je tentokrát sportovní outfit, za který dokonce obdržíte lístek do tomboly. Kupředu levá, kupředu pravá, pro milovníky pohybu je tenhle mejdan ve Hvězdě povinnost.

Foto: Studenta

Gaudeamus Alkotour

Kdy: 13. 3. 2013, 20:00

Kde: Hany Bany, Praha

Největší z vysokoškolských alkobitev je opět tady! Na podzim vyhrála ČVUT, kdo asi zvítězí v letním semestru? Každým drinkem, co na téhle párty vypijete, můžete právě vaší škole pomoci získat prestižní titul nejvíc pařící vejšky v Praze. Tip na seznamovací větu je podle organizátorů jasný: „Za koho chlastáš?“

Foto: Studenta

SUIT UP Party

Kdy: 14. 3. 2013, 20:00

Kde: Retro Music Hall, Praha

Jedna z nejrozjetějších párty semestru přichází už pošesté na scénu. Původně oslava HIMYM, teď už zavedený fenomén, na který pokaždé zavítá minimálně tisícovka studentů. Co na sebe? Kluci ideálně oblek, holky zase elegantní oblečení. A zahraje i DJ Rockstar!

Foto: Studenta

Student Festival Pardubice

Kdy: 15. 3. 2013, 20:00

Kde: Congress AFI Palace, Pardubice

Další ze soutěží v konzumaci drinků mezi studenty je tu! Soutěžit může každý, vyhrát se dá slušný peněžní obnos, stovky drinků zdarma a mnoho dalšího. Navíc rum s kolou za dvacet na téhle párty je podle nás nabídka, která se neodmítá…

Student Fest 2013

Kdy: 27. 3. 2013, 18:00

Kde: Rock Café, Vagon, Popocafepetl, K4, Chapeau Rouge, Praha

Pátý ročník jednoho z největších studentských festivalů se stylově odehraje hned v pěti pražských klubech. Stejně jako každý rok i letos vystoupí desítky kapel zvučných jmen, doprovázené kolegy ze studentského prostředí. Přijďte na konec měsíce zakalit do podzemí pražského centra!

Foto: Studenta

Text: Mariana Kopecká

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější