Oficiální zahájení festivalové sezóny: ORIGINAL MEJDAN v Roxy!

Oficiální zahájení festivalové sezóny: ORIGINAL MEJDAN v Roxy!

Dámy a pánové, letošní festivalové léto se přibližuje mílovými kroky a to je správný důvod ho oficiálně zahájit! Oficiální party, která zahájí letošní festivalovou sezonu se jmenuje ORIGINAL MEJDAN! 8. června 2011 vás pohostí v legendárním klubu Roxy hned několik vystoupení interpretů, kteří by vás měli naladit na tu správnou festivalovou provozní teplotu!

Máme pro vás spoustu dárků!

A pokud vám v rámci večera něco přistane na klíně, tak vězte, že to bude na 100% jeden z dárků, které pro vás máme přichystané. Chybět nebude tombola o 100 ks vstupenek na festivaly a v neposlední řadě NINTENDO 3DS ZONE, letní fashion show na tělo, V.I.P. festival room a dispozičně trochu jinak uspořádané Roxy. My se těšíme, vy se těšte dvojnásob, protože tohle je ORIGINAL MEJDAN!

V rámci večera se potkáme nejen s hudebníky a djs, ale i promotéry vybraných festivalů, se kterými budete moct v průběhu akce podiskutovat a zároveň shlédnout videoprezentace jednotlivých festivalů. Celým večerem Vás verbálně provede dvojice ve složení Charlie One z Ohm Square a Ondřej „Maks“ Turek za podpory vizuálního doprovodu VJ Martina.

Kdy a kde?

Ve středu 8. června 2011 v 19:30 ROXY PRAHA (Dlouhá 33 – Praha 1). Předprodej 150,- Kč včetně poplatků v sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream. Akce i na Facebooku!

Program

V hudební produkci jsme pro červnový Original Mejdan zvolili velmi eklektický výběr v čele s live vystoupeními a k tomu připojili hned dvě performance, ve kterých SLEEPERZ předvedou svojí vyhlášenou YoYo exhibici a HYBRID CREW uvedou svá těla a končetiny do statusu Electric Boogie.

KAPITÁN DEMO

www.youtube.com/watch?v=gy-AQTPC5uc

Gregory Finn, jako dlouholetý frontman Southpaw, před pár lety usoudil, že je potřeba dávkou přiměřenou shodit veškerou hudební vážnost a naopak se začít v ironii a nadsázce obouvat do celého hudebního průmyslu, sociálních sítí, plastické chirurgie nebo do sebe sama. Jeho tvorba se ve své podstatě zaměřuje na široké spektrum společenských témat a běžných i neběžných životních situací. Pokud jste ještě s tímhle chlapíkem a jeho bratry v triku neměli čest se potkat, tak na Original Mejdanu je ta správná příležitost!

I LIKE YOU HYSTERIC

www.bandzone.cz/ilikeyouhysteric

Zkušená kytarová trojice ve složení Andrzej, Mára a Jirka se dala dohromady před dvěma lety a svou náklonnost ke kytarové a indie scéně dává jasně najevo ve své produkci, které vévodí skladby jako „Limited“ nebo „The Year Of The Tiger“.

JARO COSSIGA

www.youtube.com/watch?v=yzr7WDrbCCU

Na žádném Original Mejdanu by neměl chybět zástupce Beatboxu a kdo může být u nás lepším tvořitelem beatů, zvuků a melodií než Jaro Cossiga z BeatBurgerBandu? Jeho Beatbox show je postavena na precizní struktuře a společně z Mataiotechnia poslouží jako warm up pro live vystoupení trojice Kapitán Demo.

Kompletní djská sestava byla vybrána tak, aby byl celý večer protkán hudební různorodostí.

KAY & TVZEX ze Sunshine naservírují svůj nekompromisní Tech-Punk 2011, ve kterém se potkává všechno co lze označit za indie, tech a punk. IM CYBER namixuje parádní dávku drumů a bassů za podpory MC ONETWO z Navigators. CHRIS SADLER napumpuje svůj klasický energy house, JOSEF SEDLOŇ naopak breakbeatové  a techhousové skvosty. FEEL THE BEAT ve složení DJ Rockstar & Oliver Beatman předvedou, jak se dá propojit djing s živým bubeníkem. MR. ULTRAFINO si vezme po celý večer na starosti relaxační chill out zone, kde Vás v jeho podání čeká pestrý lounge hudební mix.

Více na www.facebook.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější