Co ti nesmí v bejváku chybět?
poweredbyexperts

Co ti nesmí v bejváku chybět?

Je mi 20, chodím na vejšku a konečně jsem se rozhodl vypadnout od rodičů. Těšil jsem se na to jak bába na důchod. Rodiče by si nejspíš přáli, abych u nich zůstal. Zvykli si, že vynáším koš, dojdu tátovi pro pivo nebo mámě pro něco do auta. Teď to bude horší, hlavně jsem zvědavej na tátu, jak si bude chodit sám pro pivo. Možná už nebude tolik pít. 

Mám pár kámošů, který chtěli taky vypadnout z hnízda, tak jsme se domluvili, že si pronajmeme společně byt. A začali jsme chodit po prohlídkách. Kamarádi řešili blbosti typu "...jestli je tam dost velká lednička a jestli je obývák vhodnej na mejdany…" A samozřejmě, jestli se tam bude líbit holkám. Mě nejvíc zajímalo, jestli je tam internet, a když, tak od koho. To pokládám za samozřejmost, mít doma rychlý připojení k netu.

Spolehlivej internet udělá vždycky větší dojem než velká postel. S holkama se přece v první řadě udržuje kontakt na chatu nebo sociálních sítích a tam je potřeba, aby to frčelo. Navíc, když bydlí v bytě parta lidí a připojej se všichni najednou, je důležitý, aby se internet nesekal a nezpomaloval (mezi náma – ne každej provider tohle zvládá). A taky – když má holka pomalej internet, není nad to pozvat ji k sobě do bytu a nabídnout jí, že si může něco bleskově stáhnout. Nakonec mi kluci dali za pravdu v tom, že bez rychlého internetu to prostě nejde.

Připojení je základ!

Co se týká připojení, myslím, že každej by si měl hledat providera podle svýho životního stylu. Pro toho, kdo chce stahovat, hrát hry nebo používat internet ke studiu, je zásadní, aby měl rychlý a spolehlivý připojení. Nakonec všechno dobře dopadlo, našli jsme skvělej byt, kde je superrychlej internet od UPC, a všichni jsou spokojený. UPC nám teď navíc dalo megasilnej Wi-Fi modem, kterej je v ceně a obsáhne mnohem větší prostor než ten, kterej jsem používal u rodičů. Díky týhle nadupaný mašině můžeme bez problémů surfovat kdekoliv v bytě.

A aby toho nebylo málo, dostali jsme ještě zadarmo UPC Televizi na celý dva měsíce. Televizi normálně nesjíždím, ale na tuhle se můžu dívat na kompu, v telefonu i na tabletu. Takže cajk.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější