Využij svou televizi naplno s interaktivní televizí Horizon
poweredbyexperts

Využij svou televizi naplno s interaktivní televizí Horizon

Přepínáš naštvaně kanály, protože nic nedávají? Nestíháš své oblíbené pořady? Jsi často mimo domov a neužíváš si tak televizi dostatečně? UPC ti přináší řešení! Jak by se ti líbilo, mít několik desítek televizních kanálů? Interaktivní televize Horizon od společnosti UPC  ti jich nabízí dokonce až 130! S tolika programy si už na slabou nabídku pořadů rozhodně stěžovat nebudeš.

Navíc se zbavíš závislosti na televizním programu. Díky službě TV archív si totiž můžeš pustit nejoblíbenější pořady vybraných televizí i týden zpětně. Tvoje oblíbené pořady si můžeš zase jednoduše nahrát. Už tedy nebudeš zoufat, že ti utekl nějaký zásadní dějový zvrat!

Televize Horizon nabízí také interaktivní služby. Například aplikace YouTube ti vyhledá videa související s pořady, na které se koukáš. S aplikací WikiTivia se zase dozvíš doplňující informace o sledovaném filmu.

Bohatá on-line videotéka

Ve videotéce My Prime můžeš sledovat filmy a seriály, aniž by ses musel trmácet někam daleko do videopůjčovny. Za necelou stovku měsíčně totiž získáš neomezený přístup do on-line videopůjčovny, která už teď nabízí přes 1000 titulů a jejich počet neustále narůstá.  V My Prime můžeš zhlédnout filmy jako Vlk z Wall Street, Nymfomanka, Příběh Kmotra, Okresní přebor a nechybí ani seriály jako Tudorovci nebo Grandhotel.

Sleduj TV i mimo domov

UPC myslí i na uživatele, kteří tráví doma u televize míň času, než by si sami přáli. Aplikace Horizon Go umožňuje sledovat až 80 televizních kanálů a videotéku My Prime na smartphonech, tabletech či noteboocích kdykoliv a odkudkoliv v České republice. Je tedy jedno, zda jsi na chalupě, na cestách nebo doma v posteli. Pokud máš přístup k Wi-Fi nebo 3G/4G internetu, o svou pravidelnou dávku filmů, seriálů a pořadů rozhodně nepřijdeš.

Megarychlý internet

Jestli hledáš nejrychlejší kabelové připojení na trhu, už hledat nemusíš. UPC nabízí internet s připojením až 300/30 Mb/s, se kterým se už nebudeš muset rozčilovat nad internetem s rychlostí šneka. Objemné soubory stáhneš i nahraješ během pár minut. Tví kamarádi, kteří mají také připojení od UPC, mohou navíc díky automatickému spárování se službou sdílené Wi-Fi sítě Wi-Free okamžitě využívat rychlé internetové připojení i u tebe doma!

Více informací nalezneš na internetových stránkách www.upc.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější