Expo Australia 2015 - Setkání s Austrálií
poweredbyexperts

Expo Australia 2015 - Setkání s Austrálií

Společnost AustraliaOnline Vás zve na 12. ročník veletrhu Expo Australia 2015, který je určen pro zájemce o cestování, studium a práci v Austrálii. Austrálie nabízí ke studiu pracovní povolení, a proto tam každý rok za studiem a prací odjede tisíce mladých lidí. Tento veletrh nabízí skvělou příležitost poznat zástupce agentury AustraliaOnline z ČR i Austrálie, zástupce australských škol a nechat se inspirovat zážitky bývalých studentů. 

Přivážíme nejaktuálnější informace z Austrálie, představíme nové jazykové i odborné školy a rozdáváme nový katalog na rok 2015-2016. Na to vše se můžete těšit v Praze, Brně, Plzni a Bratislavě. Vstup na veletrh je ZDARMA!

Věříme, že letošní veletrh bude ještě lepší než předchozích 11 ročníků. Jsme totiž toho názoru, že nic nemůže nahradit osobní účast samotných zástupců škol a našich bývalých studentů. Proto jsme zajistili, že veletrhu se spolu s Vámi účastní reprezentanti škol z daleké Austrálie, kteří nejlépe vědí co Vám mohou nabídnout. Přijďte si promluvit přímo s nimi a zároveň nasát atmosféru exotické Austrálie. Celkově se během veletrhu Expo Australia 2015 představí přes 40 škol z celé Austrálie včetně škol nových, reprezentovány 10 australskými zástupci.

Foto: Studenta

Každý účastník bude mít možnost porovnat nabídky jednotlivých institucí a vybrat si pro něj tu nejlepší. Část z nich bude reprezentováno jejich vlastními australskými zástupci nebo bývalými absolventy školy, se kterými si bude možné osobně promluvit. Současně s prezentacemi škol budou probíhat přednášky o studentských a turistických vízech, emigraci, cestování nebo o práci v Austrálii. Na veletrhu je možné získat kupóny umožňující zápis na školy bez placení zápisného - lze tak ušetřit více než 4.000 Kč!

Jelikož chceme udělat tento ročník skutečně výjimečný, necháme dva z návštěvníků vyhrát studium v Austrálii v hodnotě několika desítek tisíc korun. Budeme soutěžit o 12 týdenní jazykový kurz se školou ENGLISH LANGUAGE COMPANY a o 6 měsíční odborný kurz dle vlastního výběru na škole MEGA. Obě školy mají sídlo v Sydney. Budeme rádi když si nenecháte náš veletrh ujít!

Foto: Studenta

Kdy a kde se veletrh koná

PRAHA - Hotel Jalta, Václavské náměstí 45

Pátek - 17. dubna 2015 od 12:00 do 18:00 hodin

Sobota - 18. dubna 2015 od 12:00 do 18:00 hodin

PLZEŇ - Hotel Central, Náměstí republiky 33

Pondělí - 13. dubna 2015 od 15:00 do 18:00 hodin

BRNO - Hotel International, Husova 16

Úterý - 14. dubna 2015 od 14:00 do 18:00 hodin

BRATISLAVA - Hotel Crowne Plaza, Hodžovo námestie 2

Streda - 15. aprila 2015 od 14:00 do 18:00 hodin

Více o programu naleznete zde.

SOUHRN TOHO NEJZAJÍMAVĚJŠÍHO:

  • Získáte nový katalog AustraliaOnline na rok 2015-2016
  • Proběhne soutěž o 12-ti týdenní jazykový kurz a 6-ti měsíční studium na odborné škole v hodnotě desítek tisíc korun
  • Dostanete DVD vyprávějící příběh dvou studentů o jejich studentské cestě do Austrálie
  • Získáte přehled o všech programech škol a můžete tak porovnat jejich kvalitu a cenu
  • Dozvíte se, jak získat práci v Austrálii, předáme reálné tipy
  • Získáte kupón, který vás opravňuje k zápisu na školu osvobozeném o zápisné (zápisné se na většinu australských škol pohybuje od 200 do 450 AUD)
  • Vaše dotazy vám zodpoví přímo zástupci AustraliaOnline v Sydney, kteří na veletrh přiletí z Austrálie
  • Můžete si promluvit se zástupci či dokonce přímo majiteli škol, kteří je na veletrhu reprezentují
  • Přítomni budou i bývalí studenti, kteří budou vyprávět o svých zážitcích a zkušenostech z Austrálie
Foto: Studenta

PROČ STUDOVAT V AUSTRÁLII?

Touha vidět exotickou Austrálii, zdokonalit se v angličtině, vydělat si a nepochybně zažít hodně zábavy a dobrodružství již není v dnešní době nereálná. Svědčí o tom fakt, že Austrálii navštíví ročně téměř 200 tisíc studentů z více než 80 zemí světa. Jen z Čech a ze Slovenska se vydá na jižní polokouli každý rok 2000 studentů. Velká část z nich si svůj pobyt po ukončení školy prodlouží a někteří dokonce získají v Austrálii trvalý pobyt.

Foto: Studenta

O SPOLEČNOSTI AUSTRALIAONLINE

Společnost AustraliaOnline se již 22 let zabývá zprostředkováním turistických, studentských pobytů a emigrace. Zájemcům poskytuje dlouhodobé zkušenosti a silné zázemí. V České republice poskytuje servis při zabezpečování cesty do Austrálie, v Sydney pak nabízí základnu ve formě největšího studentského centra s českými a slovenskými pracovníky. Většina konzultantů má bohaté zkušenosti se studiem a žitím v Austrálii. AustraliaOnline má jako jediná společnost v České republice aktivně působícího registrovaného migračního poradce. Služeb AustraliaOnline využívá skoro polovina všech zájemců, kteří míří za studiem na jižní polokouli.

Více podrobností a informací o AustraliaOnline najdete na webu.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější