fusion hub: Odreagujte se u koktejlu nebo vodní dýmky v centru Prahy
poweredbyexperts

fusion hub: Odreagujte se u koktejlu nebo vodní dýmky v centru Prahy

Nenápadně vypadající budova fusion hotelu v sobě skrývá propojení všeho, co byste v centru Prahy mohli potřebovat. Původní budova banky od architekta Josefa Gočára proběhla kompletní rekonstrukcí a v současné době  nabízí se svým barem, restaurací, polévkárnou a celkovým konceptem mnohem více chutí a zážitků, než jsme byli doposavad zvyklí.

„fusion“ je místem, kde se podařilo s velkým citem a originalitou propojit mnoho energií a různých prostředí. Díky tomu si zde každý najde to svoje. Ať už je to nový zážitek v podobě otáčejícího se baru, skype box, klidnou zónu s vodní dýmkou, polévkárnu s rychlým a zdravým občerstvením nebo restauraci s domácí atmosférou.

360°Lounge Bar

Každý den v 18:00 se vám otevírá skvělé místo, kde můžete odstartovat váš párty večer. 360ka je multifunkční prostor s otáčejícím se barem, jediným svého druhu v ČR. Nečekejte žádné nepohodlné vysedávání u stolu, právě naopak. Barevné sedačky a pojízdné vozíky jako stolky, vás definitivně přesvědčí, že škola už dávno skončila. Odreagovat se můžete u nějakého dobrého koktejlu (každý den jsou zde Happy Hours)  nebo u vodní dýmky, které zde mají od 190 Kč. Pokud jsi fanouškem sportu a rád ho sleduješ společně s kámošema, tohle je to pravý místo. K dispozici jsou tu čtyři obrazovky a jedno velké plátno. K tomu si můžeš dát točený vychlazený pivo a pořádnýho burgera. Vychytávkou baru je také Skype box, díky kterému si můžeš dát drink s kýmkoliv, i když je třeba na druhé straně zeměkoule. No a pokud se chcete trochu vyřádit, je tu pro vás každý den připravený X-box kinect s výběrem nerjůznějších her od boxu, snowboardu, bowling přes atletiku a mnoho dalších.

Rezervace (narozeniny, plesové afterparty atd.) 00420 226 222 888, lubos@fusionhotels.com

Foto: Studenta

Soup in the City

Jste v centru, něco byste zakousli a nemáte chuť do sebe cpát rychlojídlo? Kousíček od Václavského náměstí se nachází nenápadná polívkárna s chuťově velmi nápadnými quichy, sendviči, saláty a polévkami. Malou misku polévky dostanete za 33-39 Kč, velkou pak za 55-62 Kč. Pokud si potrpíš na vše zdravé, přijď otestovat BIO kávu, pocházející ze střední Ameriky. Tato káva se vyznačuje tím, že při jejím pěstování nejsou použitá žádná umělá hnojiva a konzervanty.

V SITC nezapomínají ani na snídani šampionů! Přivstaňte si a nastartujte se jednou ze snídaní, které zde nabízejí. Vybrat si můžete anglickou, fit, sladkou nebo fusion. Každou z nich můžete mít za 150 kaček. A pokud si chcete zdokonalit angličtinu, přijďte každý čtvrtek v 7:00 na English breakfast s anglickým lektorem.

Btw všechny dobroty servírované v SITC je možné vzít si s sebou!!

Foto: Studenta

Epopey

Pokud máš chuť vyzkoušet něco nového a přiblížit se dálkám Indie, objednej si Mumbai  Railway CHAI. Jde o přírodní čaj s originální a autentickou chutí tradičních indických nádražních čajů. Specialitou Epopeye je také Nihon Matcha Tea, který se podává s našlehaným mlékem nebo jako studený nápoj s ledem. Jde o BIO zelený čaj, který je přes 800 let nápojem japonských císařů. Každý den od pondělí do pátku zde nabízejí obědová meníčka od 99 Kč a během celého týdne výběr ze stáleho menu. Pokud si chceš připomenout dětství, nemůžeš jako dezert nevyzkoušet krupicovou kaši s čokoládou a malinami. Kromě zajímavých gastronomických dobrot je Epopey místem, kde se budeš cítit příjemně. Poklidnou atmosféru zde dotváří umělecká díla, která se každé zhruba tři měsíce obměnují.

Pro všechny pilné studenty a internetové závisláky je tu k dispozici Wifi připojení zdarma.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější