Kostlivci z divadelní skříně
poweredbyexperts

Kostlivci z divadelní skříně

Obdarovali jste někoho, našli jste pod stromečkem nebo chystáte pořídit dárkový poukaz na vstupenky? Neváhejte a darujte jedinečný zážitek z představení Hudebního divadla Karlín.

Nakoupit můžete on-line zde nebo v pokladně divadla. Ale nezapomeňte, že jejich platnost je do konce sezóny, tedy do konce června 2017! Platí na všechna představení muzikálů a operet Hudebního divadla Karlín a pořídit je můžete v nominálních hodnotách 300, 500, 700 a 1400,-Kč, ale je tu i možnost libovolné hodnoty, která vám pak je na poukaz doplněna.

A co byste rozhodně neměli propásnout, až je budete měnit za vstupenky? Výborným tipem je nová americká muzikálová gangsterka Bonnie and Clyde (novinka z podzimu 2016) z pera u nás velmi známého amerického skladatele Franka Wildhorna (mj. muzikály Jekyll and Hyde a Carmen, jíž stále uvádíme) nebo připravovaný romantický muzikál Čas růží s písněmi Karla Gotta, který se právě zkouší a premiéru bude mít v březnu 2017.

Foto: Studenta

Co byste však rozhodně propásnout neměli, to je černá muzikálová komedie o ještě šílenější rodině, než je ta vaše The Addams Family. Ta má totiž po 3 letech před sebou už jen posledních 11 představení a v květnu 2017 se s námi tato bláznivá rodinka definitivně rozloučí. Nenechte si ujít hvězdné obsazení (Lucie Bílá, Daniela Šinkorová, Jiří Korn, Jaromír Dulava, Martin Sobotka, Václav Kopta, Iva Pazderková, Václav Noid Bárta a další), kouzla a triky, velké taneční choreografie a hlavně vtipné písně a momenty, které pobaví celou rodinu!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější