Mistři šejkru ladí formu – finále prestižní barmanské soutěže se blíží!
poweredbyexperts

Mistři šejkru ladí formu – finále prestižní barmanské soutěže se blíží!

Výjimečné nápady, zajímavé kombinace, jistá ruka a originální prezentace vlastních drinků – kdo bude nejlepší z osmifinalistů 9. ročníku českého finále HAVANA CLUB GRAND PRIX? Tvůrce drinku, který 12. listopadu v Radlické kulturní sportovně nejvíce osloví tříčlennou porotu složenou ze světových mistrů barmanů, následně změří své síly s kolegy z celého světa v mezinárodním finále na Kubě.

Už teď je jisté, že to bude někdo z těchto talentovaných barmanů z předních českých barů, kteří úspěšně prošli kvalifikací: David Andrle, Filip Jančárek, Jakub Vinš, Jan Teska, Miloš Danihelka, Tomáš Melzer, Václav Jahn a Zdeněk Hartman.

Zvítězit může sice jen jeden, přesto ale na Kubu nepoletí sám – o tom, který z jeho kolegů mu bude dělat doprovod, rozhodnou návštěvníci tohoto napínavého večera. Ti budou mít po oficiálním programu totiž jedinečnou možnost ochutnat všechny soutěžní drinky a zároveň je bodovat pomocí žetonů. Nejúspěšnější barman podle „hlasu lidu“ si sice na Kubě nezasoutěží, jistě ale načerpá spoustu inspirace a pravé kubánské atmosféry.

O kubánskou hudbu ovšem nebude nouze ani po oficiální části finále – postará se o ni kapela Dos Cubanas a DJové Maradona Jazz se svými latinskoamerickými rytmy.

Tým barmanů z Hemingway Baru bude v průběhu večera míchat známé kubánské koktejly za zvýhodněné ceny. Každý, kdo se přijde na soutěž podívat, tak může ochutnat Cuba Libre , kubánské Mojito nebo Daiquiri z jejich šejkrů. Specialitou večera bude novinka Havana Club Especial, jako i Havana Club Añejo 7 Años s koktejlovými příchutěmi Essences of Cuba, které nejsou běžně dostupné!

12. listopadu 2015 v 18:30 jsou do Radlické kulturní sportovny (Za Ženskými domovy 125/5, 150 00 Praha 5) zváni všichni milovníci originálních drinků, profesionálové i široká veřejnost. Přijďte se pobavit, inspirovat, fandit a dát si drink na HAVANA CLUB GRAND PRIX 2015!

Pro více informací sledujte Facebook a www.hcgp.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější