Osm hrdinů v boji s nepřízní počasí
poweredbyexperts

Osm hrdinů v boji s nepřízní počasí

Jsou spolehlivé, funkční a nevzdávají se, i když jde do tuhého. Dokážou vás ochránit před deštěm, mrazem, UV zářením, potem i špínou. Osm vymakaných technologií LOAP za vás bez zaváhání nastaví kůži, aby ta vaše zůstala v suchu, v teple a v pohodě. Taky už máte své nepostradatelné hrdiny doma?

STORMEX: Nelítostný větrolam

První z osmi statečných technologií bývá trefně označována jako pancíř z textilu. Úspěšně za vás totiž svede boj s vlezlou zimou, deštěm, ostrým větrem i s vaším vlastním potem, který okamžitě odvádí na povrch, aby se co nejdříve odpařil a vás nikde nic nestudilo.

AQUA PRO: Spolehlivá vodní clona

S lijáky i se slabým deštěm si bez problému poradí mistryně v odbourávání vody zvenku i zevnitř. Prodyšná, voděodolná a větruvzdorná membrána AQUA PRO zůstává totiž vždy ve střehu.

DRYTECH: Kamarád do deště

Chtěli byste mít oblečení odolné proti protržení? S polyuretanovým zátěrem DRYTECH žádný problém. Jeho další funkce – prodyšnost a voděodolnost – postřehnete také okamžitě.

POLYTHERM: Postrach omrzlin

Každý z nás byl někdy promrzlý až na kost. S izolační náplní POLYTHERM už ale klepat kosu nemusíte. Její dutá vlákna totiž pořádně hřejí, navíc jsou nemačkavá a mají tvarovou paměť.

Foto: Studenta

SOFTSHELL: Neprorazitelný štít

Softshellové oblečení patří právem mezi to úplně nejoblíbenější. Déšť i vítr si můžou řádit, jak chtějí, tenhle funkční materiál ale nerozhodí. Kromě toho, že okamžitě odvádí pot pryč od těla, je také odolný vůči oděru a špíně, kterým se občas prostě nevyhneme.

TECHFLEECE+: Hřejivá kamínka přímo na těle

Zapomeňte na desítky vrstev, super hřejivá technologie TECHFLEECE+ jich většinu hravě strčí do kapsy. Nejen že vás udrží v teple, ale má i nízkou hmotnost, takže se nebudete cítit jako valící se balvan. Snadná údržba, prodyšnost a skvělá spolupráce s funkčním prádlem a softshellem je samozřejmost.

TECNOSOFT: Střízlík, na kterého si ani slunce nepřijde

Nejen zima, ale i slunce dokáže být občas velmi nepříjemné. Se zákeřnými UV paprsky si za vás poradí technologie TECNOSOFT. Déšť je na ni také krátký, protože vodu téměř nenasává, a pokud se tak přece jen stane, zase rychle uschne. Dalším velkým plusem tohohle pevného a prodyšného materiálu je, že je krásně tenoučký.

TRIPLETEX: Strážce každého kroku

Vodonepropustná a vodoodpudivá membrána TRIPLETEX s výškou vodního sloupce 10 000 mm nenechá ve štychu vaše boty ani vaše nohy. Ve chvíli, kdy se chodidla začnou potit, navíc ihned nasměruje pot ven, aby se rychle odpařil.

Ještě nemáte žádného z těchto hrdinů doma? Honem si je běžte pořídit, podzim a zima už jsou za dveřmi.

Text: Kristýna Dolejšová

Foto: official (Loap)

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější