Penta vyhlašuje studentskou soutěž o pracovní místo a 6000 EUR
poweredbyexperts

Penta vyhlašuje studentskou soutěž o pracovní místo a 6000 EUR

Investiční skupina Penta spouští 2. ročník soutěže pro studenty 4. a 5. ročníků vysokých škol pod názvem Smart Deal. Cílem soutěže je prověřit vědomosti a schopnosti studentů ve 2 kategoriích (Fúze a Akvizice a Realitní development), přičemž vítězové obou kategorií mohou získat finanční odměnu až 6 000 eur. Zároveň Penta vítězům nabídne pracovní místo.

Soutěž Smart Deal je určená pro studenty ekonomických a technických oborů, kteří studují nejen na slovenských a českých, ale i na zahraničních univerzitách. Studenti se mohou do soutěže přihlásit do 17. října 2014 na webové stránce smartdeal.eu, kde najdou i všechny potřebné informace o soutěži. Vítězové Smart Deal by měli být vyhlášeni nejpozději do konce listopadu 2014.

„Minulý rok nám ukázal, že přísně nastavená kritéria soutěže skutečně vyselektují ty nejlepší studenty. Důkazem je i loňský vítěz kategorie M&A Challenge, který pracovní nabídku Penty přijal a úspěšně se začlenil do týmu v naší společnosti,“ říká Branislav Hunčík, Personální ředitel Penta Investments.

Foto: Studenta

O soutěži

Soutěž se uskutečňuje ve dvou kategoriích, M&A Challenge (Fúze a Akvizice) a Property Challenge (Realitní development). V prvním kole čeká na zájemce v obou kategoriích on-line test. Následně studenti, kteří v testu dosáhnou nejlepších výsledků, postoupí do 2. kola, kde dostanou za úkol zpracovat případovou studii a osobně ji obhájit před hodnotící komisí.

Nejlepší studenti z každé kategorie (6 z M&A Challenge a 3 z Property Challenge) dostanou finanční odměnu 1000 eur. Následně hodnotící komise vybere jednoho vítěze v obou kategoriích, přičemž ti získají finanční odměnu 2000 eur a v případě, že nastoupí do Penty, získají i startovací bonus 3000 eur.

Foto: Studenta

O Pentě

Penta je středoevropská investiční skupina, založená v roce 1994. Působí zejména ve zdravotnictví, finančních službách, výrobě, maloobchodu a v realitním developmentu. Spravuje jediný fond svých partnerů, akcionářů společnosti. Její portfoliové společnosti zaměstnávají více než třicet tisíc lidí a hodnota aktiv skupiny dosáhla v roce 2013 výše 6,5 miliardy eur. Penta působí ve více než deseti zemích Evropy a má svoje zastoupení v Praze, Bratislavě, Varšavě a Mnichově.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější