Brno oživí multižánrový festival Hudba z FEKTu

Brno oživí multižánrový festival Hudba z FEKTu

Studenti brněnského VUT už posedmé přichystali open-air festival, na kterém vystoupí studentské i známé kapely. Ve středu 24. 9. v prostorách FEKT VUT to bude pořádně našlapané!

Hudba z FEKTu je multižánrový open-air festival, kde mají studentské kapely s alespoň jedním ze členů, studujícím na FEKT VUT v Brně možnost soutěžit mezi sebou o přízeň publika a ukázat svoji tvorbu před ostatními spolužáky a dalším publikem. Probíhá již sedmým rokem a za svoji historii zde vystoupily desítky studentských kapel nebo i třeba kapel, jako je Mňága a Žďorp, Polemic, Toxique, Nebo Vypsaná fiXa.

Foto: Studenta

Během dne si mohou návštěvníci užít atrakcí a doprovodných soutěží, shlédnout a poslechnout si studentské soutěžní kapely, vyzkoušet si připravené atrakce a zasoutěžit si. V areálu konání akce je zajištěno občerstvení za dotované ceny (pro studenty s VUT průkazem), nápoje, jak alkoholické tak nealkoholické, a doprovodný program. Celý festival završuje vystoupení punkrockové kapely INEKAFE.

Letošní 7. ročník vypukne ve středu, 24. 9. 2014 v prostorách FEKT VUT v Brně, od 12.00 do 22.00. Festival pořádá studentský spolek Studenti pro studenty jak pro další studenty, tak širokou veřejnost – vstupné je zdarma.

FB link zde.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější