reklama
 
Pojeďte za TUCku na Filmový vestival do Karlových Varů
poweredbyexperts

Pojeďte za TUCku na Filmový vestival do Karlových Varů

Cestování spolujízdou se stává fenoménem dnešní doby. Slibuje totiž úsporu finančních nákladů na cestu pro řidiče i spolujezdce. Ale zaplatit za 125 kilometrů ujetých na trase Praha – Karlovy Vary pouze 6 korun? Speciální akce se objevila na tuzemském portále zprostředkujícím spolujízdu autem Jízdomat.cz.
reklama

Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech se koná od pátku 29. června do 7. července. Stal se každoročně dlouho očekávanou a hojně navštěvovanou událostí. Co neušetříte na vstupu, to nyní můžete ušetřit na dopravě - na trase z Prahy do Karlových Varů budou vyslány speciální vozy přibírající spolujezdce. V pátek vyjede i speciální TUC BUS, ve kterém se bude soutěžit o volné vstupy a festivalové passy.

Pro zaplacení cesty si nemusíte ani připravovat hotovost, jako platidlo postačí balíček krekrů TUC v hodnotě 6 korun. Značka se rozhodla podpořit cestování spolujízdou a vybrala pro to právě karlovarský filmový festival. Pokud byste se na festival rozhodli vydat vlakem nebo autobusem, cesta by vás mohla vyjít i na tři stovky.

Foto: Studenta

„Možnost přihlášení na spolujízdu a samotné termíny jízd, které odřídí najatí promotéři TUC, jsou na Jízdomatu vyvěšeny od začátku června na Jízdomatu. Celkem je vypsáno 8 spolujízd do Karlových Varů. V případě, kdy se na jednu jízdu přihlásí více zájemců, než je kapacita auta, z nich budeme náhodně vybírat,“ upřesnila koncept speciálních spolujízd Martina Čmielová z Jízdomatu.

Jízdomat.cz je největší český internetový portál na zprostředkování spolujízdy autem. V současné době má již více než 25 000 registrovaných uživatelů. Kromě pravidelných jízd řidiči na portále nabízejí také občasné výlety po Česku i do zahraničí nebo možnost svézt na letní festivaly a další akce.

Akce se podobá spolujízdám s politiky, které portál zorganizoval vloni na podzim. Zapojili se do nich Petr Gazdík (TOP09), Lenka Andrýsová (VV) a Libor Lukáš (ODS).

Foto: Studenta
reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější