reklama
 
FOTOGALERIE A VIDEO: Spolujízdou do oblak. Za TUCku.

FOTOGALERIE A VIDEO: Spolujízdou do oblak. Za TUCku.

Jedinečnou možnost proletět se skoro zadarmo v malém letadle měla osmnáctiletá Karolína ve čtvrtek 6. září. Přihlásila se totiž na Jízdomatu na „Spolulet s TUCmanem“ a za TUCku si prohlédla trasu z Nymburka do Mnichova Hradiště pěkně z výšin. Pilotoval charismatický herec Filip Tomsa.
reklama

Karolína pochází z Tanvaldu a studuje poslední ročník gymnázia. V budoucnu by ráda studovala francouzský jazyk a literaturu v Brně. Ze spoluletu měla ohromnou radost, nikdy předtím se jí prý nepodařilo nic vyhrát. Zato teď si to vybrala ve velkém. Posuďte sami z fotogalerie a videa – atmosféra byla parádní!

„Letadlem jsem předtím letěla jen jednou, a to dopravním, do Bulharska. Pohled na svět seshora, to je úžasný zážitek. Jsem moc ráda, že jsem díky akci s TUCkama na Jízdomatu měla možnost setkat s  Filipem a poznat ho z jiného úhlu, než jak ho vnímá většina televizních diváků. Bylo vidět, že si let užívá a že to je doopravdy jeden z jeho nejoblíbenějších koníčků,“ dodala usměvavá Karolína.

„Čtvrteční let byl skvělý i díky slunečnému počasí. Letecké podmínky byly perfektní a stejná panovala i atmosféra v letadle,“ dodal k celé akci pilot a řidič TUCman Filip Tomsa. Na září a říjen jsou naplánovány další spolujízdy za TUCku, takže namusíte být zklamaní – můžete se svézt alespoň autem.

Jízdomat.cz je největší český internetový portál na zprostředkování spolujízdy autem. V současné době má již více než 33 000 registrovaných uživatelů. Kromě pravidelných jízd, které řidiči vypisují, proběhne od 17. září do 20. října speciální akce Českem + Slovenskem za TUCku. Zájemci mohou vybírat ze čtyřicítky různých jízd, za které zaplatí 6 korun.

Více informací na www.jizdomat.cz/tuc.

Video ze Spoluletu

Pokud se chcete také svézt s Jízdomatem, využijte některé z jízd na tento týden - za TUCku:

Spolujízda Vsetín -> Zlín -> Brno a zpět

Spolujízda Brno -> Pernek -> Pezinok -> Viničné -> Nitra -> Zvolen a zpět

Spolujízda Vsetín -> Ružomberok -> Košice a zpět

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější