Přemýšlíte o zaměstnání z domova?
poweredbyexperts

Přemýšlíte o zaměstnání z domova?

Brigád pro studenty se dá nalézt spousta. Proč také ne - studenti mají většinou po škole volný čas a jsou perspektivními zaměstnanci. Občas je však třeba hledat takové zaměstnání, které se více přizpůsobí školnímu rozvrhu a rozdílnému vytížení v průběhu školního roku. Jednou variantou může být práce z domova, pěkně v pohodlí a jen když máte skutečně čas.

Nejčastěji se můžete potkat s nabídkami kompletování zboží, obálek, brožur či drobných předmětů. Práce je to jednoduchá, ale také bídně placená. Většinou dostanete zaplaceno za jednotlivý kus a záleží na vás, kolik času kompletováním strávíte. Dříve nebo později se však může takový způsob přivýdělku zdát poněkud jednotvárný.

Studenti také mohou narazit na práci finančního poradce. Hodí se spíše pro ekonomičtěji smýšlející jedince, kteří dokáží přesvědčivě vysvětlit jednotlivé produkty a důvod jejich potřeby. Ale i tady pozor, často taková práce pochází od tzv. letadlové firmy, které se hlavně jedná o nabírání stále dalších a dalších pracovníků, které si „pojistí“ třeba životním pojištěním, nutným pro vstup do společnosti. A to pak platíte klidně i několik desítek let.

Pokud nemáte buňky na vyloženě vlastní podnikání, dobru volbou je práce pro solidní velkou společnost.  Jednou možností je třeba spolupráce s LAMA mobile, virtuálním operátorem, který je součástí LAMA ENERGY GROUP. Společnost LAMA mobile v listopadu 2014 zavedla program Vydělávej s LAMOU, do kterého se může zapojit kdokoli, kdo by rád pracoval z domova. Stačí se pouze zaregistrovat na webových stránkách a odsouhlasit smluvní podmínky. Pak už jen sháníte zákazníky, nejdříve většinou ze svého blízkého okolí.

Zapojit můžete třeba svou rodinu a zajistit všem tarif Lamí rodinka, v rámci kterého si účastníci volají zadarmo.  Za každého, kdo si zakoupí tarif u LAMY, dostanete pravidelně každý měsíc 20 % z částky, kterou za komunikační služby zaplatí. Pokud sami vlastníte tarif u LAMY, za každých 5 aktivních zákazníků dostanete v daný měsíc balíček 50 SMS zdarma a za každých 10 si můžete vybrat mezi 150 MB mobilních dat nebo dvěma balíčky s 50 SMS. Veronika Kliská, manažerka komunikace a značky LAMA mobile k tématu říká: „Kolik klientů tvoří vaší základnu je čistě na vás a pokud se vám třeba nechce některý měsíc pracovat, nikdo vás nebude do práce nutit. Chceme, aby tato práce byla co nejvíce přizpůsobitelná osobním časovým nárokům a tak dostupná pro každého.“

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější