Red Bull Can You Make It?  Závod studentských týmů napříč Evropou zná vítěze
poweredbyexperts

Red Bull Can You Make It? Závod studentských týmů napříč Evropou zná vítěze

100 univerzitních týmů z 27 zemí světa vydalo na cestu jejich života. Studenti vyzvali svou mysl a tělo tím, že cestovali tisíce kilometrů po celé Evropě, kde pro ně byly přichystány kontrolní body a jako jejich jedinou měnou jim sloužily plechovky Red Bull, to vše za pouhých 7 dní.

Prvním šampionem závodu Red Bull Can You Make It ? se stal tým Wooz z Koc University v Turecku. Tým Wooz procestoval 2163 km přes šest zemí, se 17 různých způsobů dopravy , vyměnil 264 plechovek a získal podporu více než 50.000 likes a sdílení jejich obsahu.

Všech 100 zúčastněných týmů bylo vybráno odbornou porotou na základě jejich touhy po dobrodružství , schopnosti okouzlit a ukázat celkovou energii. Studenti začali svou cestu z jedné ze čtyř významných památek v Londýně , Paříži , Miláně a Vídni.

Během sedmidenní cesty nesměli používat hotovost nebo kreditní karty ani své mobilní telefony, namísto toho museli obchodovat pouze a jen s plechovkami Red Bull pro dopravu , ubytování , potraviny a další nezbytnosti tak, aby dokázali dojet k cílové čáře v Berlíně. Týmům se výměny opravdu dařili, za Red Bull vyměnili více než kdokoli tušil, včetně fotbalových lístků na Ligu mistrů, jízdu v soukromém letadle a dokonce i let ve vzdušném tunelu.

Na redbullcanyoumakeit.com jsou zveřejněny všechny jejich neuvěřitelné příběhy, fotky , videa a dobrodružství z jejich cest.

Naše dva České týmy se umístili velice dobře. Vše můžete najít na jejich profilech:

Happy three friends: http://bit.ly/1qhWUU5

Airborne: http://bit.ly/1l1Lzo7

Všech 100 týmů zakončilo svou cestu společnou oslavou tohoto úspěchu. I když každý byl jiný a z různých míst, tak se ukázala jedna jistá věc: dobrodružství je v každém z nás.

Podobné akce sleduj na: redbull.cz/student

Doplňující informace:

-Během cesty, měli týmy více dobrodružství, než by si někdo mohl představit. Společně vyměnili více než 16.000 plechovek Red Bullu, použili 42 různých způsobů dopravy  a procestovali vzdálenost rovnající se pěti a půl krát po celém světě. Zažili neuvěřitelné chvíle, které nikdo z nich nikdy nezapomene.

-Cenu za nejlepší moment dostal tým Innsbrooklyn z Rakouska, který vyměnil tři plechovky Red Bull za vstupenky na čtvrtfinále Ligy mistrů na zápas v Mnichově.

-Ocenění pro nejlepší obchod získal tým Wolfpack z Norska, vyměnil 24 plechovek Red Bull za to, že se projel v soukromém letadlu.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější