Seznam se s pěti českými týmy, které pokoří Evropu

Seznam se s pěti českými týmy, které pokoří Evropu

Studentské trojice, které zažijí Red Bull Can You Make It? jsou vybrány. Kdo nás jede reprezentovat? Na epickou cestu Evropou, bez vlastního telefonu, peněz nebo jídla se za Českou republiku vydá 5 týmů. Jediným platidlem budou plechovky Red Bull. České týmy vyrážejí na životní dobrodružství z Barcelony.

Říká se, že Paříž je vždy dobrý nápad. Víte, co je ještě lepší? Praha! A ten vůbec nejlepší nápad je, tahle dvě města propojit. Stane se tak 12. dubna ve 12:00, kdy někteří finalisté závodu Red Bull Can You Make It? odstartují na cestu Evropou od pražského Rudolfina a budou cestovat až do srdce Francie. Soutěžící startují i z dalších evropských metropolí: z Edinburghu, Florencie, Berlína a Barcelony.

Hlavní město Španělska se stane startovacím bodem i pro 5 českých týmů, které postoupily do finále. „Cestovat týden po Evropě úplně bez peněz bude super zkušenost i do dalšího života,“ říká Adam Kadeřávek z pražského týmu Summer day. Kromě tří týmů z Prahy se finále zúčastní i skupinky z Plzně a Liberce. Sledovat, fandit a podporovat v průběhu závodu můžete své oblíbence na Red Bull TV, nebo na webových stránkách www.redbullcanyoumakeit.com, kam budou všechny týmy během cesty sdílet přes zapůjčený telefon všechny své zážitky, fotky, videa a top výměny.

Foto: Studenta

Českou republiku reprezentují (bližší info v odkazu):

SUMMER DAY – Česká zemědělská univerzita v Praze

THE REDBULLANTS – Univerzita Karlova v Praze

DISCOTECA – Vysoká škola ekonomická v Praze

GAME OVER – Západočeská univerzita v Plzni

LIVEEXPERIENCEEXPLORE – Technická univerzita v Liberci

Co můžou soutěžící vyhrát? Každý člen vítězného týmu získává ultimátní letní evropské dobrodružství zprostředkované společností Contiki. Tři členové vítězného týmu se stanou ambasadory  Contiki Travel na celé léto, což znamená, že budou cestovat napříč Evropou a zažívat nejlepší možná dobrodružství se zajištěnou dopravou a ubytováním.

Co si soutěžící zabalí sebou? Na co se nejvíc těší? Rozhovor s českými týmy najdete zde.

Foto: Studenta
  • 12. dubna 2016 v Praze/Barceloně/Berlíně/Florencii/Edinburghu
  • 19. dubna 2016 v Paříži

Nenechte si vše ujít a sledujte událost na sociálních sítích:

Facebook: Red Bull Can You Make It 2016

Instagram: #canyoumakeit16

Těšte se, letos to bude opět super!

Fotokredit: Lukáš Wagneter, Red Bull Media House

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější