Staň se "žralokem" na burze: Dáme ti šest dní, padesát tisíc a co vyděláš, je tvoje!
poweredbyexperts

Staň se "žralokem" na burze: Dáme ti šest dní, padesát tisíc a co vyděláš, je tvoje!

Obchodování na burze je pro mnohé finančníky tou úplně nejvyšší metou. Točí se tam velké peníze, adrenalin stoupá k nebeským výšinám a vydělává i prodělává se v řádu vteřin. Je pro tohle prostředí někdo stavěný a jiný ne, nebo hrají roli hlavně znalosti a zkušenosti? To se rozhodla otestovat investiční společnost X-Trade Brokers. Jedenácti obchodníkům poskytne počáteční kapitál 50 000 Kč, týdenní školení a vyšle je do boje. Chceš mezi nimi být také? Tak neváhej a přihlas se!

Na registraci do projektu XTB Akademie NADÁNÍ vs. TVRDÁ PRÁCE ti zbývá ještě 13 dní, tak na nic nečekej a staň se jedním z 11 šťastlivců. Dostaneš týdenní intenzivní školení, zázemí a počáteční kapitál 50 000 Kč na to, abys šest dní obchodoval na naprosto reálném účtu.

Co si vyděláš, bude tvoje!

Obchodovat budeš podle vybrané obchodní strategie pro hlavní měnové páry (EURUSD, USDJPY, AUDUSD aj.) a co si vyděláš, bude jenom tvoje. Nejlepší z vítězné jedenáctky navíc získá dalších 50 000 Kč.

Nebude to ale jen tak jednoduché! „Budeme dohlížet na správné dodržování strategie, na vyrovnanou psychiku i na celkový přístup k trandingu,“ vyjmenovává Martin Toman, Senior Account Manager XTB, na co se on a jeho kolegové budou při kontrole obchodníků soustředit, a dodává: „Cílem projektu je ukázat, že není potřeba speciálního vzdělání nebo dlouholetých zkušeností k tomu, aby mohl být obchodník brzy ziskový.“

REGISTRUJ SE ZDE

Po registraci obdržíš e-book s představením obchodní strategie a link na dotazník, který musíš vyplnit do 17. 9.

Úplná pravidla pro obchodování na reálných účtech si pak můžeš přečíst tady.

Kdyby se ti snad nepodařilo probojovat se do finální jedenáctky, nezoufej. Pravidelné sestřihy z projektu můžeš pohodlně sledovat na webu XTB a učit se tak ze strategií nebo chyb těch ostatních. Z každého obchodního dne totiž XTB publikuje krátkou videoreportáž, kterou najdeš kromě webu také na jejich Facebooku.

Uč se od těch nejlepších

Všichni zaregistrovaní navíc dostanou e-book s obchodní strategií a přístup k zajímavým webinářům, kde se mohou o obchodování na burze leccos naučit – jde totiž o materiály, které používají i sami obchodníci z XTB při výkonu své práce. Právě webináři navíc celý vzdělávací cyklus začíná – ty tak můžeš být u toho hned od začátku!

Zapiš si!

  • 17. 9. uzavření přihlášek
  • 18. 9. se dozvíš, jestli postupuješ
  • 21. – 22. 9.intenzivní školení
  • 23. 9. – 2. 10.samotné obchodování
  • 2. 10. závěrečná konference v Hotelu Barceló v Praze

Na závěrečnou konferenci v Hotelu Barceló v Praze se pak 2. října můžeš přijít osobně seznámit nejen s těmi, kteří celý projekt připravili, ale také se všemi těmi odvážlivci, kteří se nebáli obchodovat naživo. Anebo ještě lépe – buď radši jedním z nich a přihlas se teď hned!

Text: Jekatěrina Tkačenko

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější