Vylepši ČSOB svým nápadem!
poweredbyexperts

Vylepši ČSOB svým nápadem!

Kolikrát už se ti stalo, že si někdo se zaujetím vyslechl tvůj názor? Kolikrát už jsi mohl být nápomocný ve velkých věcech, které ovlivní spoustu lidí? Kolikrát už jsi dostal příležitost být vizionářem v jedné z největších bank? Tvoje chvíle přichází!

ČSOB pro tebe na sobotu 5. 12. 2015 připravila netradiční akci Papír-Tužka-Hackathon, na které můžeš zazářit se svým potenciálem, kreativitou a dobrými nápady. Cílem této události je ukázat, co mladí lidé jako ty od banky doopravdy chtějí, potřebují a jak by to ideálně mělo vypadat. Je to jedinečná šance něco vymyslet a změnit.

To, že si přijdeš navrhnout službu, která může být součástí skutečné aplikace nebo webu, ale není všechno! Je pro tebe připravený zajímavý program, budou ti k dispozici experti, se kterými naplno ukážeš potenciál svého nápadu a nepropásneš ani chystané překvapení.

Registruj se jednoduše tímto formulářem! Pak už jen stačí dorazit v 8:45 na nachystanou snídani na centrálu ČSOB,v ulici Radlická 333, kde to odstartujeme. Pro další informace klikni sem.

Text: Klára Ludvíková

Foto: pixabay.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější