Získej hromadu energie za jediný banán! Poradíme, jak na to
poweredbyexperts

Získej hromadu energie za jediný banán! Poradíme, jak na to

Opice a tygr se rozhodli spojit síly a nakopnout tě pořádnou dávkou energie! A Studenta byla u toho, takže ti můžeme prozradit, jak za jediný banán dostaneš na portálu Primát.cz ne jednu, ne dvě, ale rovnou 24 plechovek Tiger Energy drinku!

Celé je to o správném načasování. Základem je to, že musíš hlídat sekci dárky na portálu Primát.cz, protože akce 24 plechovek za jediný banán může nastat kdykoliv během dne. O tom, zda pořádná dávka energie poputuje právě k tobě, tak rozhoduje jen tvoje vytrvalost.

Jestli chceš zvýšit svoje šance, tak po očku sleduj primátí Facebook, kde se čas od času může nečekaně objevit indicie, která ti prozradí, kdy můžeš objevení dárku očekávat.

Foto: Studenta

Akce běží od 8. do 28. října a možnost vyměnit jeden jediný banán za 24 plechovek Tiger energy drinku budeš mít celkem třikrát - každý týden jednou.

Podmínkou výhry je její osobní převzetí nejpozději do 2pracovních dnů od objednání akčního balíčku Tiger energy drinků  v sekci dárky na portálu Primát.cz. Převzetíproběhne v sídle Primát.cz.

Foto: Studenta

Tygří pomoc

A protože energie navíc není nikdy dost, Tiger se ti navíc rozhodl pomoct se vstáváním – stáhni si Tiger budík a zaručeně vstaneš na každou ranní přednášku, a to i po vydařené party nebo po dlouhé pracovní noci.

Co všechno v aplikaci najdeš?

ZVONĚNÍ

Spousta šílených zvonění tě ráno pořádně nakopne. Tygr v pralesu, roztomilé koťátko, šum potoka… který si vybereš?

KÁMOŠI

Tiger Budík ti taky umí ukázat, kolik lidí si nastavilo budík na stejný čas jako ty. No není to super, vědět, že netrpíš sám?

HRA

A co tak jen nemačkat tlačítka, ale k vypnutí budíku rovnou chytit tygra? Možná to není tak jednoduché, ale zato tě to spolehlivě probudí! Stačí si jen nastavit hru jako vypnutí budíku namísto tlačítka a můžeš jít na to. Chytls ho? Boží! Jsi vzhůru, běž na záchod, vyčisti zuby, posnídej párky a šup ven!

POZADÍ

Skvělé designové pozadí dá spolu s ulítlým zvoněním tvému Tiger Budíku drápy. Tak na co ještě čekáš? Stahuj, bav se, nastav si appku dle svých představ a pořádný budíček máš zaručen!

STÁHNI SI JI TADY!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější