ospalá - ilustrační foto

Nebuď jako vymačkaný citron a doplň si energii!

Pokud jsi student, tak pro tebe závěr školního roku znamená nekonečné učení a je úplně jedno, zda se připravuješ na testy, maturitu, přijímačky nebo na zkoušky. Jestli chceš všechno zvládnout, budeš potřebovat pevné nervy, kvalitní studijní materiály, vůli se učit, ale hlavně spoustu energie a my ti ji rádi dodáme. Jak? 

Opice a tygr se zase dali dohromady a ty už moc dobře víš, že z tohohle spojení pro tebe vždycky něco suprového kápne a jinak tomu samozřejmě nebude ani tentokrát! Je fajn mít se z čeho učit, dokázat vůbec učebnice, skripta a zápisky otevřít i mít nervy z oceli. Bez pořádné dávky energie je ti to ale stejně k ničemu. A protože víme, že právě potřebná energie mnohým studentům schází, můžeš si o ni u nás zasoutěžit.

Každý týden budeš mít možnost vyhrát v rámci soutěže Energie za banán ne jeden, ne dva, ale hned tři kartony energy drinků Tiger! V každém z nich bude jedna příchuť. Získáš možnost ochutnat naše novinky, tedy Tiger Speed, Tiger Fighter i Tiger Mental.  Tiger Speed posílí tvé reflexy, Tiger Fighter zase cílí na sílu svalů a tropická, lehce ananasová chuť Tiger Mental ti pořádně doplní energii a zároveň tě naladí na léto.

Foto: Studenta

A co tedy musíš udělat pro to, aby tygří energeťáky patřily právě tobě? Stačí na internetových stránkách Primátu v sekci dárky směnit jeden jediný banán za tyhle nadupané kartony. Skvělá nabídka, co? Tuhle směnu ale můžeš provést pouze v určitou, předem neznámou hodinu. Sleduj proto Facebook Primát.cz, kde se objeví potřebné nápovědy. Pak už ti jen postačí být ve správném čase na správném místě a kartony mohou být tvoje.

Tak pojď do toho! S takovou velkou dávkou energie to učení prostě musíš dát!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější