POZVÁNKA NA AKCI: Setkání s předsedou představenstva Modré pyramidy Janem Pokorným na VŠE

POZVÁNKA NA AKCI: Setkání s předsedou představenstva Modré pyramidy Janem Pokorným na VŠE

Chcete se v přátelské atmosféře pobavit s předsedou představenstva Modré pyramidy Janem Pokorným? V Pátek 16. listopadu máte jedinečnou možnost.

Další příležitost pro ty, kteří se chtějí něco dozvědět a poučit se ze zkušeností těch, kteří už v byznysu něco dokázali.

V pátek 16.11. pořádá Studenta ve spolupráci s Modrou pyramidou a Klubem investorů setkání u dopolední kávy a pár chlebíčků, na kterém se budete moci pobavit s předsedou představenstva společnosti Modrá pyramida stavební spořitelna, Janem Pokorným a zemským ředitelem Davidem Peškou.

Bavit se budeme jak o otázkách finančního poradenství, kariérního růstu v oboru či ekonomické krize obecně, tak i o mnohem osobnějších tématech.

Občerstvení je zajištěno, stačí se zaregistrovat na emailové adrese zdenek.horak[zavinac]studenta.cz.

Termín: 16.11.2012, 10:00

Místo: VŠE v Praze (zaregistrovaným účastníkům bude upřesněno)

Není podmínkou, aby účastníci byli studenty VŠE.

Jan Pokorný

Vystudoval ČVUT v Praze, absolvoval postgraduální studium na VŠE v Praze, MBA na GSB Chicago a řadu kurzů v Londýně. Téměř celou svou kariéru spojil s Komerční bankou a Société Générale. První zkušenosti získával jako úvěrář kladenské pobočky KB. Poté se přeorientoval na kapitálové trhy, pak ho Komerční banka poslala do své londýnské reprezentace, kde se věnoval investičnímu bankovnictví. Po angažmá pro West Merchant Bank v Londýně se vrátil do Prahy. S čerstvými zahraničními zkušenostmi se stal místopředsedou představenstva Investiční a kapitálové společnosti KB se zodpovědností za strategii. Koncem 90. let se v Komerční bance staral o rozvoj retailového a korporátního bankovnictví. Byl ředitelem regionu Praha, pak řídil distribuční sítě, následně se stal ředitelem pro distribuční kanály, což je pozice jedničky pro služby retailového a korporátního bankovnictví v celé České republice. Od ledna 2010 řídí Modrou pyramidu.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější