Lemond odhalí novou limitovanou art.edici. Akci přivítá Belushi's bar v Praze
poweredbyexperts

Lemond odhalí novou limitovanou art.edici. Akci přivítá Belushi's bar v Praze

Ve čtvrtek 15. listopadu odhalí Becherovka Lemond na párty v pražském Belushi's baru Art.edici svých lahví. Zahrají Dj Kwé a Dj Rockstar. O design lahví limitované edice pro holky a pro kluky se postarali Barbora Balgová a Eugen Finkei. Lemond tak pokračuje v úspěšné spolupráci s mladými a talentovanými designéry. Limitovaná edice se objeví na trhu v průběhu listopadu. Párty startuje ve 20.00 hod. a vstup je zdarma.

Lahev pro holky přivedla na svět studentka 3D designu a vizuální tvorby Barbora Balgová. Její návrh je příběhem nočního života. Lahev pro kluky navrhl grafický designér Eugen Finkei. Jeho design znázorňuje mimozemský industriální objekt.

„Představením Art.edice pokračujeme ve spolupráci s mladými lidmi, kteří mají svěží a neotřelý přístup k designu. Přesně tak osvěžující je i značka Becherovka Lemond. Limitovaná edice lahví bude k dostání na předvánočním trhu ve většině obchodů, kde se dá Lemond běžně koupit,“ říká manažer značky Jozef Tomečko.

Foto: Studenta

Dveře Belushi's baru se otevřou ve 20.00 hod. K oficiálnímu odhalení Art.edice oběma designéry dojde v deset hodin. V průběhu večera zahrají svoje sety Dj Kwé a Dj Rockstar.

Profily autorů Art.edice:

Barbora Balgová (24)

Studuje 3D design a vizuální tvorbu. Nesnáší sedět doma. Často chodí do fitness centra. Nejvíce se věnuje ilustraci. Inspiruje ji hlavně americký komiks. Spolupráce s Lemondem byla zkušeností, které si nesmírně váží.

Eugen Finkei (25)

Věnuje se grafickému designu. Svůj volný čas tráví hlavně s přáteli. Baví ho design automobilů i ostatních dopravních prostředků. Práce na designu láhve pro něj byla zajímavá a inspirující Je rád, že se mohl zúčastnit.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější