Předvánoční horoskop: Kam dřív skočit a jaký punč je pro vás ten pravý?

Předvánoční horoskop: Kam dřív skočit a jaký punč je pro vás ten pravý?

Předvánoční období je pro mnohé z nás časem shonu, nákupů dárků, dokončování restů před koncem roku, ale je potřeba v této době také umět zpomalit. Hvězdy nám odhalily, jaký pro vás bude poslední adventní týden, a my vám prozradíme, jakým punče si jej zpříjemnit.

Beran 21.3. – 20.4.

V těchto dnech se teple oblečte. Hrozí, že onemocníte. Trávit Vánoce v posteli kvůli chřipce určitě nechcete. Takže až si půjdete zacvičit, a pak si dáte horkou sprchu, počkejte, až vychladnete, ať vás neofoukne. Jako vitamínovou bombu si dopřejte Norimberský punč s lesním ovocem. Zahřeje vás a rozhodně potěší i vaše chuťové buňky.

Býk 21.4. – 21.5.

Vánoční nálada na vás začíná doléhat. Nejraději byste obdarovali všechny, které znáte. Jen na to mít ty penízky. Postačí bohatě, když na své okolí zapůsobíte svou dobrou náladou a úsměvem. Svého miláčka potěšíte, když mu něco dobrého a netradičního uvaříte. Vás samotné potěší pohárek či dva Čertovského punče s pořádnou dávkou rumu. Hned vám bude veseleji.

Blíženci 22.5. – 21.6.

Nebuďte na sebe tak přísní. Sice byste si měli hlídat svůj jídelníček a místo burgerů si dát třeba sushi, ale proč si nedopřát trochu těch dobrot a sladkostí, kterých jsou teď vánoční trhy plné. Někdo se bude snažit vás v těchto dnech rozhodit, ale vy na sobě nenechte nic znát. Raději si s tím dotyčným u bílého svařáku proberte, co je teda špatně a při nejhorším se v dobrém popřejte pěkné svátky.

Rak 22.6. – 22.7.

Poslední dobou ve škole perlíte. Teď si můžete dovolit odpočívat a věnovat se místo povinnostem také trochu sobě a plnit si svá přání. Užívejte si naplno vánoční atmosféry, pařte a relaxujte, jak je vám libo. Zasloužíte si to. Dárky už stejně máte skoro všechny a ty zápočty taky hravě zvládnete. Rozhodně vás potěší Moravský punč. Jeho tajemství tkví v domácím jablečném moštu a vínovici.

Lev 23.7. – 22.8.

V těchto dnech na vás čeká příjemné překvapení a to v podobě sexuálních zážitků. Díky vašemu Lvímu šarmu budete bodovat na všech frontách. A zbude-li vám nějaký volný čas, zařaďte si do programu své koníčky. Počítejte s tím, že tento týden rozhodně nestihnete vše, co jste si naplánovali, takže proč se stresovat dopředu. Raději relaxujte. Stoprocentně vás uvolní punč s amarettem. V těchto chladných dnech vám tak dopřeje alespoň příchuť slunné Itálie.

Panna 23.8. – 22.9.

Nějak ta vánoční nálada ne a ne se dostavit. Místo toho abyste si užívali chvil s přáteli a vánoční atmosféru, tak jste čím dál tím víc nervózní a spíš vyhledáváte klid a samotu. Zkuste se vyhýbat konfliktům. Jednoduše vás totiž něco rozhodí. Ale vše se koncem týdne uklidní. Hlavně ve chvíli, kdy budete mít konečně všechny vánoční dárky. Pro chvíle pohody si dejte Francouzský punč. Uvidíte, jak vám brandy udělá dobře.

Váhy 23.9. – 23.10.

Čeká vás významný rozhovor, který vám může ovlivnit další budoucnost. Buď vám někdo dá novou příležitost, nebo se vám hodlá někdo omluvit. Není třeba se unáhlovat a raději si druhou stranu vyslechněte. Už nějakou tu dobu uvažujete nad změnou. Tento týden byste se měly rozhodnout, co dál se svým životem. Ač to tak na první pohled nevypadá, tyto dny budou z těch posledních v letošním roce ty nejlepší. Oslavte je Finským punčem. Vodku si dáte rády, tak proč ne ve vánočním drinku.

Štír 24.10. – 22.11.

Máte hlavu plnou nápadů co komu nadělit pod stromeček. Peníze byste na to měli, ale ne a ne si z těch kvant vybrat. Zapojte svou intuici. Jinak by nakupování vánočních dárků mohlo skončit vaší prázdnou peněženkou a pod stromečkem by vaši blízcí našli jen spoustu nesmyslů. Před koncem roku byste si měli udělat pořádek ve svých restech a napravit to, co se vám v nedávné době nepodařilo. Hvězdy vám pomohou. Za odměnu si můžete skáknout na punč říznutý kapkou sherry. Je to netradiční, ale o to příjemnější chuť, která vás uvolní.

Střelec 23.11. – 21.12.

Jestli vás čeká nějaký úkol, dopsat seminárku nebo uklidit si konečně pokoj, opravdu to udělejte. Pokud se tomu budete tento týden vyhýbat, může se vám to v budoucnu trojnásob vrátit a následky mohou být nedozírné. Jo a pozor si dejte na peněženku. Období Vánoc jsou zároveň žně pro kapsáře. Raději, pokud nebudete muset, zůstaňte doma s drahouškem nebo kamarády, navařte litry svařáku z červeného vína a picněte se v bezpečí domova.

Kozoroh 22.12. – 20.1.

S vaším pracovním nasazením a todo-listem, který jste si na tento týden připravili, je jedno jisté… Všechno stihnout nemůžete a už vůbec se nemůžete všem zavděčit. Určete si priority. Síla ani odhodlání vám chybět nebudou, jen ten čas. Využijte jej, jak nejlépe dovedete. Procházka s drahou polovičkou, nákupy s rodinou a punč se spolužáky, se kterými si nejen odpočinete, ale i získáte důležité informace kolem práce a školy. A který že to punč byste měli ochutnat. Vám potěší mlsný jazýček i dušičku absinthový punč. Poněkud netradiční záležitost, ale stojí za hřích.

Vodnář 21.1. – 20.2.

Z počátku týdne nebudete vědět kam dřív. Ve všem budete mít zmatek. Klíče od bytu jako by měly nožičky a na Vánoce chtěly odjet do teplých krajin a všechny levé ponožky taky vzaly roha. I úspory se vám můžou rychle rozkutálet, tak si penízky pořádně hlídejte. Na čem určitě ale nešetřete je váš drahoušek. Tomu se věnujte, co budete moci. Přes svátky už ten čas nebude. A pro zpříjemnění společných chvil můžete vyzkoušet punč s vaječným likérem. Je to netradiční kombinace, ale budete příjemně překvapeni.

Ryby 21.2. – 20.3.

Některé věci a chování některých lidí vás dokážou pořádně rozpálit a naštvat. Hoďte to za hlavu. Jestli někdo nechce přistoupit na vaše řešení, ať si dělá, co chce. Váš smysl pro logistiku a plánování vám zajistí úspěchy, takže proč se stresovat tím, že jiní dělají něco jinak než vy. Čeká vás náročný týden shánění dárků, úklidu, sfouknout nějaký ten test a hlavně na nic nezapomenout. Po náročném dni si dopřejte pomerančový punč. Není to žádná novota, ale klasika vás uklidní a uvolní.

Sestavila: Iveta Vavrušová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější