VÁNOČNÍ SOUTĚŽ II: Ultimátní balící hláška

VÁNOČNÍ SOUTĚŽ II: Ultimátní balící hláška

Vánoce, Vánoce přicházejí... A s nimi i naše vánoční soutěž! Minulé kolo jsme vám rozdali volňásky do kina a početli si, jaký vánoční trhák u vás vede. Tento týden pro vám máme voňavou výhru, která vám pomůže ve svádění a nalézt ten správný protějšek na vánočním večírku!

Ke svádění patří také vůně a právě o nich bude naše další vánoční soutěž! Nové vůně oblíbené značky PLAYBOY King of the game a Queen of the Game povznášejí hru svádění na novou úroveň. Soutěžte s námi a vyzbrojte se novou vůní už na svůj další mejdan. Stačí odpovědět na následující otázky a čekat, až náhodně vylosujeme deset výherců.

Naše soutěž je jednoduchá. Jste muž? Určitě máte ve svém repertoáru několik hlášek, které jste připraven okamžitě použít, když se ve vaší blízkosti objeví přitažlivá žena. Pro vás máme vůni Playboy King of the Game.

Foto: Studenta

Jste žena? Na jakou hlášku byste musela slyšet, aby vás muž překvapil a dala jste mu své telefonní číslo? Pro vás máme novou vůni Playboy Queen of the Game!

Foto: Studenta

Odpovědi nám pište níže do diskuzního fóra do 15.12. Vítěze zveřejníme v příspěvku na našem Facebooku.

Co pro vás máme?

Smyslná vůně Queen of the Game ovládne smysly každého muže, a tak spolu se svůdným pohledem a krásnými šaty budete nepřehlédnutelný. Hřejivá a lahodná květinová kompozice doplněná o čokoládu, jasmín či květ pomerančovníku probouzí v mužích nekontrolovatelné nutkání následovat vaši vonnou stopu. Očarujte je s novou vůní PLAYBOY Queen of the Game.

Chcete vonět jako král? Zkus PLAYBOY King of the Game a ovládněte svou hru! Originální a přitažlivá vůně černé kávy se mísí s jablkem Granny Smith, a Jägerbomb. Tato výbušná dávka vůně s příměsí citronu, kardamonu a černého pepře dokonale ovládne vaší vysněnou dívku natolik, že nebude chtít z klubu odejít s nikým jiným, než s vámi.

Pravidla soutěže

Úkolem soutěžících je zodpovědět na soutěžní otázku a odpověď vyplnit níže do komentářů. Ze správných odpovědí vybereme deset výherců.

Soutěž celkem probíhá každý týden od 28. 11. do 21. 12. 2016. Každý týden proběhne jedno soutěžní kolo s okamžitým vyhodnocením po skončení daného kola. Zúčastnit se můžete každého kola. Po vylosování vám bude výhra zaslána poštou.

Těšíme se na vaše nápady a držíme palce! Sledujte nás, brzy vyhlásíme další soutěž!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější