Přihlaste svou diplomovou práci do soutěže Laboratoř EU 

Přihlaste svou diplomovou práci do soutěže Laboratoř EU 

Obhájili jste nedávno diplomovou práci s aktuální tematikou EU nebo diplomovou práci právě píšete? Přihlaste se do soutěže s názvem Laboratoř EU a vyhrajte až 1 000 eur!

Evropa je velmi dynamický region, který patří mezi nejvyspělejší na světě. Vytváří téměř čtvrtinu světového HDP, více než půl miliardy občanů může bez překážek pracovat, studovat a cestovat po celé EU a asi 300 milionů občanů platí stejnou měnou. Myšlenka evropské integrace se však vyvíjí pod tlakem mnoha výzev. Současné dění se soustřeďuje na řešení migrační krize, na vystoupení Velké Británie z EU, na otázky hospodářské politiky, směřování eurozóny a na mnoho dalšího.

Evropská témata jsou proto v diplomových pracích studentů mezinárodních vztahů, mezinárodního obchodu, politologie, projektového managementu, diplomacie a dalších velmi oblíbená. Cílem soutěže je ocenit ty studenty/absolventy vysokých škol, kteří se věnují oblasti evropských záležitostí a jejichž diplomové práce budou přihlášeny do Soutěže Laboratoř EU o nejlepší diplomovou práci. Práce, které se umístí mezi deseti nejkvalitnějšími, budou jako sylaby zveřejněny v exkluzivním sborníku, jehož výhradním majitelem bude Zastoupení Evropské komise v ČR. Tři nejlepší práce získají odměnu 1000, 700 a 500 EUR.

Pospěšte si, soutěž má uzávěrku 15. března (7.kolo), resp. 15. července. Projekt realizuje Centrum evropských studií VŠE.

Více informací a přihlášku najdeš zde. Tak to zkus a přihlas se!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější