Přijďte si splnit sny na Katedru rekreologie

Přijďte si splnit sny na Katedru rekreologie

Katedra rekreologie v Olomouci, místo kde můžete studovat a zároveň si plnit své sny. Letní kurzy, zimní kurzy, expediční projekty, výzkumy, aplikační centrum BALUO. To vše a mnohem víc vám nabídne pouze Katedra rekreologie na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Jako inspirace pro studium na této katedře mi sloužil příklad jiného studenta, který zrealizoval svůj nápad a díky podpoře univerzity obeplul svět na plachetnici. Přečtení tohoto příběhu mě inspirovalo ke studiu na této škole,“ uvedl současný student Jaroslav John. Toto studium vás naučí jak aktivně trávit volný čas, jak v této oblasti podnikat a zejména jak inovovat a posouvat aktivní trávení volného času.

Studium oboru Rekreologie na Fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci vás připraví na užití nabytých vědomostí v praxi. Po absolvování si můžete otevřít pohybovou školu, fitness centrum, můžete vést expediční výpravy, nebo cokoliv si jen vzpomenete. Vynikající zpráva je, že obor lze studovat i dálkově. Bývalá studentka kombinovaného studia Hana Horáková říká: „Díky studiu jsem si rozšířila své znalosti a upevnila tak svou pozici na trhu. Vlastním Jóga centrum a díky studiu jsem si rozšířila klientelu. Studium mi nedalo pouze více klientů, ale také zkušenosti, zážitky, přátelé a radost. Byly to tři náročné, ale velmi šťastné roky.

Pakliže jsi dobrodružná povaha, rád zkoušíš nové věci, miluješ pohyb a nové zkušenosti přijď studovat do Olomouce. Fakulta tě podpoří a pomůže ti splnit si svůj sen.

Text: Jaroslav John (student FTK UPOL)

Foto: FTK UPOL

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější