Rozhovor: Lidi v MHD jsou často pořádně divní!

Rozhovor: Lidi v MHD jsou často pořádně divní!

Už jste slyšeli o Divnolidech v MHD? Jsem si jistá, že jste sami nějaké viděli, možná jste si je dokonce i tajně vyfotili! Nejste jediní - na Facebooku vznikla nová stránka plná neuvěřitelných úlovků, která se bleskurychle dostala na 40 000 lajků. Její zakladatelka a správkyně Lucy Gross odpověděla Studentě na pár otázek.

Byly prvním podnětem pro založení stránky tvé vlastní úlovky?

Přesně tak, dala jsem si večer na profil pár svých úlovků, který rychle nasbíraly popularitu. Po pár hodinách už mi bylo jasný, že s tím musím něco udělat. Skupinu jsem založila ještě cestou v noci z pořádně divoký party. Byla jsem do toho tak zabraná, že jsem dokonce přejela o pár stanic..

Zásadní otázkou je, zda jsou ty neuvěřitelné fotografie opravdu autentické. Třeba koňská hlava?

Nevím, jestli je to zásadní, to musí posoudit fanoušci. Důležité je se jim trefovat do vkusu a vybalancovat tu správnou hranu. Na začátku bylo několik mých fotek a ty byly rozhodně autentický. Nemůžu vědět, jestli jsou fotky, které chodí od fanoušků, pravé nebo naaranžované. Některé asi jsou, ale stovky jiných určitě ne.

Kde sbíráš fotky a příspěvky? Není možné, že bys divnolidi potkávala z celé Prahy jen ty!

Já je samozřejmě potkávám neustále, mám na to prostě štěstí. Často na mě "Divnolidi v MHD" hodně divně koukaj. Proto taky nemůžu fotit všechny, ale naštěstí chodí příspěvky od fanoušků. Takže díky všem za podporu a posílejte svoje úlovky dál!

Podívejte se na ty nejdivnější z nich!

Text: Jana Samšuková

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější