Seriálová perlička: Markéta Irglová první Češkou v Simpsonech?

Seriálová perlička: Markéta Irglová první Češkou v Simpsonech?

Víte, co spojuje hvězdná jména jako Larry King, Aerosmith, Sting, Tom Jones, Barry White, Red Hot Chili Peppers, Paul McCartney, Elton John, Britney Spears, Lenny Kravitz, Mick Jagger, Keith Richards, Tony Blair, 50 Cent, Ronaldo, Andre Agassi nebo Markéta Irglová? Ne, není to kokain :-) Ten zatím přiznali jen Andre Agassi a Keith Richards.

Všichni si zahráli v populárním seriálu The Simpsons. Markéta Irglová je podle všeho první Češkou, které se této pocty dostalo. Stalo se tak ve 14. epizodě 20. serie, ve které se celá rodina vydá na přání dědečka do Irska. Kromě evropské verze Krusty the Clown (Heil, Heil místo Hey, Hey) narazili na ulici i na slavného Glena Hansarda, podívejte se na ukázku:

Ze seriálu The Simpsons se stal absolutní fenomén, který zdaleka není jen pro děti a mladistvé, ačkoli se jedná o kreslený cartoon. Je pravidlem, že pokud se nějaká celebrita objeví v seriálu, sama si svou postavu namluví. Mimochodem, na spolupráci s Rolling Stones byl postaven jeden celý díl, ve které se Homer vydal na rockový kemp (v tom samém díle učinkoval i Lenny Kravitz). Výčet všech slavných lidí, kteří si kdy zahráli v The Simpsons, najdete také ve wikipedii.

Tomas Karlikus

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější