Sledujte živě: Career Days live nabídnou kariérní příležitosti pro náročné

Sledujte živě: Career Days live nabídnou kariérní příležitosti pro náročné

Career Days, veletrh kariérních příležitostí pro náročné, se uskuteční 12 a 13. března 2015 v Corinthia Hotel Prague. Na podzimní virtuální předstupeň veletrhu Career Days LIVE se studenti mohou těšit již v úterý 2. prosince 2014.

Mezinárodní studentská organizace AIESEC Česká republika pořádá 23. ročník veletrhu kariérních příležitostí pro vysokoškolské studenty a absolventy z celé České republiky. Career Days je tu pro ty, kteří chtějí víc! Již 23 let spojuje studenty a absolventy vysokých škol s předními zaměstnavateli světového měřítka. Organizační tým Career Days 2015 pro studenty připravuje interaktivních setkání s firmami a tréninky s manažery a řediteli předních firem z celé České republiky, a to v luxusních prostorách Corinthia Hotel Prague na Vyšehradě. Během tohoto dvoudenního veletrhu se účastníci poznají s firmami a s firemní kulturou dané společnosti na setkáních a trénincích. Také můžete využít příležitosti setkat se s personalisty v HR kavárně, zasoutěžit si o zajímavé ceny, nebo si náročněji odpočinout v relax zóně.

Březnovému veletrhu předchází Career Days LIVE, virtuální setkání s firmami přes platformu Adobe Connect. Účastníci se mohou z pohodlí svého domova zúčastnit setkání nebo si poslechnout zajímavé a inspirativní řečníky. Career Days LIVE se konají v úterý 2. prosince 2014! Více informací zájemci naleznou na webových stránkách Career Days LIVE.

„Jste náročnější než ostatní? Chcete svůj čas věnovat něčemu smysluplnějšímu než jen sbírání letáků a tlačenici ve veletržních halách? Jste připraveni zvýšit své šance na pracovním trhu a dozvědět se o možnostech ve firmách, stážích a jejich konkrétní náplni, trainee programech, či firemní kultuře? Zaregistrujte se už dnes a získejte tak přednost při rezervaci místa na setkáních a trénincích, které jsou kapacitně omezeny! Více informací najdete na stránkách www.careerdays.cz.“

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější