SOUTĚŽ: Pošli mistrovskou esej a vyhraj laptop nebo smartphone!

SOUTĚŽ: Pošli mistrovskou esej a vyhraj laptop nebo smartphone!

Rádi píšete a zajímáte se o management? Zúročte své zkušenosti v soutěži o nejlepší studentskou esej a vyhrajte laptopy a mobilní telefony.

Soutěž Manažer roku o nejlepší studentskou esej se koná už po jednadvacáté, vypisuje ji Svaz průmyslu a dopravy, Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů a Česká manažerská asociace. Letos poprvé ve spolupráci se Studentou.

Tento rok jsou vyhlášena dvě témata. V prvním, které zní „Jaká by měla být role úspěšného manažera v české společnosti (society)?“, byste se měli mimo jiné zabývat i polemikou nad morálními závazky a povinnostmi manažera a jejich dodržováním v ČR. V rámci druhého tématu „Jak srovnávat úspěšné manažery?“, byste měli navrhnout efektivní porovnávací model hodnocení úspěšných manažerů.

Jak se přihlásit?

Vaše eseje, které by neměly svou délkou překročit 15 stran bez příloh, můžete posílat na joklova@cma.cz až do poledne 7. března. Kromě dobrého nápadu musíte splnit formální podmínky, například velikost a typ písma, řádkování, „ozdrojování“ příloh a tak dále. Vše důležité najdete v pravidlech ZDE.

Hodnocení prací je dvoukolové. V prvním kole se bodově hodnotí komplexnost, reálnost, přínos a podobně. Do druhého kola se dostane pouze deset finalistů, kteří budou vyhlášeni 31. března. Jejich práce už bude oceňovat nominovaná komise, ve které zasedají kromě vyhlašovatelů a partnerů soutěže i manažerské a akademické osobnosti. Ve středu 9. dubna zveřejníme jména tří vítězů. Ceny jim pořadatelé předají na galavečeru 24. dubna v paláci Žofín v Praze.

A o jaké ceny se vůbec soutěží? Hlavním oceněním jsou laptopy a mobily pro 3 nejlepší eseje. Ale obdarováni věcnými cenami budou všichni, kdo se dostal do finále TOP 10. Na galavečeru se vítězi setkají s pořadateli soutěže a úspěšnými manažery. Je jim zaručeno i zviditelnění v partnerských médiích Manažera roku, kam vedle ČT 24 a Radiožurnálu patří i Studenta.

Podrobnější informace najdete na www.manazerroku.cz, a v případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat Tomáše Studničku (z České manažerské asociace) na tel. 224 109 434.

Hodně štěstí!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější