Soutěž s KPMG o luxusní iPhone je v plném proudu: Vyfoť se a vyhraj!

Soutěž s KPMG o luxusní iPhone je v plném proudu: Vyfoť se a vyhraj!

Společnost KPMG Česká republika spustila již v červnu speciální prázdninovou soutež pro české vysokoškoláky, ve které můžete za jednu originální fotografii z vašich prázdnin vyhrát luxusní iPhone nebo oběd s partnery a manažery KPMG Česká republika! Stačí jen originalita a chuť soutěžit, protože vyhrát stále může každý!

O čem soutěž je?

Natrefíš-li na svých prázdninových toulkách světem na budovu, reklamní banner, novinový titulek či propagační předmět s logem KPMG, originálně a viditelně ho vyfotíš, fotografii pošleš prostřednictvím formuláře na www.kpmg.cz, můžeš vyhrát jeden ze tří luxusních iPhonů!

Jaké jsou podmínky soutěže?

1. Soutěžit můžeš pouze tehdy, studuješ-li v rámci prezenčního studia na některé z vysokých škol v ČR.

2. Fotografii musíš pořídit v zahraničí.

3. Fotografie musí být doručena do KPMG Česká republika nejpozději do 30. září 2011, a to buď:

a) poštou: KPMG Česká republika, Pobřežní 1a, 186 00, Praha 8 (obálku označ heslem Fotosoutěž)

b) e-mailem: fotosoutěž@kpmg.cz

c) přes webovou aplikaci na www.kpmg.cz

Pro přihlášení do soutěže je nezbytné, abys zaslal(a) společně s fotografií také své jméno, příjmení, fakultu a školu, kterou studuješ, svoji e-mailovou adresu, případně telefonický kontakt.

Co se bude hodnotit?

Hodnotí se hlavně originalita fotografie a viditelnost loga KPMG! Prázdniny jsou v plném proudu, vyražte na cesty a foťák mějte po ruce! Čím zábavnější a poutavější snímek, tím vyšší šance na vítězství!

V průběhu října 2011 vybere porota složená ze zástupců společnosti KPMG Česká republika tři nejlepší fotografie, jejichž autoři získají nejnovější  iPhone! Vítězné snímky budou zveřejněny v listopadu 2011 na stránkách www.kpmg.cz.

A navíc... za fotografie z recepce pozvání na oběd!

Pokud ještě zašleš společný snímek tebe a recepčních z některé  z kanceláří celosvětové sítě poradenských společností KPMG, kterou na svých cestách světem navštívíš, obdržíš do konce roku 2011 pozvání na neformální oběd s partnery a manažery KPMG Česká republika.

Uzávěrka soutěže je 30. září 2011. Více informací najdete na www.kpmg.cz!

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější