Soutěž s KPMG o stáž, iPhone 5 a iPad mini

Soutěž s KPMG o stáž, iPhone 5 a iPad mini

Baví tě daně? Chtěl/a bys poznat práci daňového poradce? Vyznáš se v aktuálních daňových sazbách? Víš, co všechno dani podléhá a co si můžeme z daní odečíst? Pak neváhej a zapoj se do soutěže KPMG Česká republika o účast v programu Stínování manažerů v oddělení Daňového poradenství, iPad mini a iPhone 5. 

Své znalosti si můžeš ověřit v kvízu na www.kdyzvis.cz až do 17. listopadu 2013. Pokud zodpovíš správně alespoň osm otázek z deseti, budeš automaticky zařazen/a do slosování o iPhone 5 a zároveň postoupíš do druhého kola soutěže, ve kterém budeš řešit čtyři příkladové části. Vypočítáš-li všechny příklady správně, KPMG Česká republika tě pozve na testovací část výběrového řízení. Projdeš-li úspěšně testovací částí, bude tě ještě čekat pohovor se zástupci oddělení Daňového poradenství a personálního oddělení.

Foto: Studenta

Deseti nejlepším nabídne KPMG Česká republika účast v programu Stínování manažerů.  Jedná se o čtyřdenní stáž, kdy budete každý den v úzkém kontaktu s manažery Daňového poradenství, poznáte tak nejen práci daňového poradce, ale i zázemí a firemní kulturu KPMG Česká republika.

Z těchto deseti nejlepších soutěžících vybere porota na základě výsledků testování jednoho celkového vítěze, který kromě stáže získá iPad mini.

Neváhej a zapoj se do soutěže!

V loňském roce se soutěže zúčastnilo 860 studentů a vítězem se stal Pavel Kozák, který do KPMG Česká republika nastoupil na stáž do oddělení Daňového poradenství a dosud tam pracuje.

„Jedním z důvodů mé účasti v soutěži byla potenciální šance dostat se na stáž do KPMG Česká republika, aniž bych procházel všemi koly výběrového řízení. A to se povedlo. Stáž mi kromě zkušeností přinesla především pracovní nabídku. Dnes pracuji jako Assistant v Daňovém poradenství a jsem za to velice rád,“ komentuje svou cestu do KPMG Česká republika Pavel Kozák.

Termíny soutěže:

  • Kvíz a řešení početních příkladů
  • Testovací část v KPMG Česká republika
  • Pohovory v KPMG Česká republika
  • Nástup do programu Stínování manažerů v Daňovém poradenství

Ukaž se, že víš, na www.kdyzvis.cz

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější