Zaleť si s KPMG do Brazílie!
poweredbyexperts

Zaleť si s KPMG do Brazílie!

Chceš získat cennou zkušenost v řešení případových studií a zkusit si prezentaci v angličtině před odbornou porotou? Studuješ-li čtvrtý nebo pátý ročník vysoké školy, je KPMG International Case Competition určena právě pro tebe. 

Ideální soutěžící by měl mít zájem o ekonomiku a obchod, rozvinuté komunikační schopnosti, odvahu řešit reálné obchodní problémy i se utkat se soutěžícími z celého světa. Máš-li chuť vyzkoušet si profesi poradce a obhájit si své návrhy řešení před našimi partnery a manažery, sežeň tři další studenty a společně vyplňte oficiální přihlášku do soutěže.

KPMG International Case Competition probíhá ve dvou kolech – národním a mezinárodním. Své čtyřčlenné týmy můžete registrovat nejpozději 19. ledna 2014 na webu KPMG Česká republika. Odborná porota vybere podle zaslaných přihlášek (4. února 2014 v Praze a o dva dny později v Brně) soutěžní týmy, které se 13. února 2014 představí v národním kole. Jeho vítězové pak budou od 31. března do 5. dubna 2014 reprezentovat Českou republiku v kole mezinárodním.

Letos se vítězné týmy z národních kol slétají do brazilského São Paula. A přestože je mezinárodní finále poměrné náročné, určitě budete mít příležitost užít si večer v rytmu samby, zrelaxovat na brazilské pláži nebo si prohlédnout stadion, kde se utkají nejlepší fotbalové týmy světa.

Láká tě cesta do Brazílie a máš soutěživého ducha? Tak běž shánět šikovné kámoše a přihlášku do soutěže vyplňte co nejdříve!

Foto: Studenta

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější