Startup roku 2010 má svého vítěze: Vladimíra Kazloviche a on-line projekt Print365

Startup roku 2010 má svého vítěze: Vladimíra Kazloviche a on-line projekt Print365

Vyhlášení výsledků soutěže Startup roku 2010 proběhlo16. prosince v prostorách kavárny Černá labuť v Praze. Již 4. rokem tak byly v prestižní anketě oceněny nejlepší podnikatelské nápady studentů tuzemských vysokých a vyšších odborných škol. Hlavní cenu si odnesl Vladimír Kazlovich se svým on-line projektem Print365.

Podle pravidel soutěže tak mohl zvolit mezi dvěma způsoby výhry. Buď si vzít hotovost 100.000 Kč, nebo získat podporu v podobě investice a pomoci při realizaci podnikatelského záměru v hodnotě až 3.000.000 Kč. Vladimír se po pečlivém zvážení rozhodl pro druhou možnost, a svůj projekt tak „rozjede“ spolu se zkušenými matadory českého byznysu.

Finále

Do finálového kola se probojovalo celkem deset studentských projektů, hlavní cenu však mohl získat jen jeden. V letošním roce tak přebral nejvyšší ocenění z rukou organizátora soutěže Kamila Vacka student pražské VŠE Vladimír Kazlovich s projektem Print365. Jedná se o moderní online řešení tisku a výroby propagačních předmětů pro firmy a drobné podnikatele. Ostatní finalisté byli odměněni stylovým mobilním telefonem HTC.

Foto: Studenta

„Projekt Print365 se v očích poroty stal zaslouženým vítězem nejen díky inovativnímu Vladimírovu nápadu, ale také díky předpokládané vysoké životaschopnosti v reálném konkurenčním prostředí ČR“, zdůvodňuje výběr vítězného podnikatelského záměru Kamil Vacek a celý letošní ročník soutěže Startup roku uzavřel slovy: „Jsem velmi rád, že náš projekt mohl pomoci mladým lidem s podporou a dalším rozvojem jejich skvělých nápadů. Letos si hlavní cenu zasloužily minimálně 3 projekty, výherce však může být jen jeden. Chtěl bych tímto všem účastníkům poděkovat, popřát hodně štěstí a mnoho dalších skvělých nápadů nejen v jejich profesním životě. Do budoucích ročníků plánujeme organizační změny, které mají za cíl další zjednodušení přihlášek do soutěže a lepší propagaci Startupu roku na vysokých školách ve všech regionech ČR“.

O soutěži Startup roku

Soutěž, která má za cíl podpořit zajímavé studentské projekty je pořádána již od roku 2007 společností Glocal Consulting a.s., kterou zastupuje Kamil Vacek, úspěšný podnikatel v oblasti rozvoje nových podnikatelských příležitostí. Koncipována je nejen pro studenty, kteří se již ve světě byznysu pohybují, ale i pro ty, kteří zatím s podnikáním nemají žádné zkušenosti.

Foto: Studenta

Mezi oceněné studentské podnikatelské záměry loňských ročníků soutěže Startup roku patří například web www.bezrealitky.cz (realitní server, jehož výhodou je přímé zprostředkování prodeje či koupě nemovitosti bez provizí), www.mujinstruktor.cz (bezplatná služba, propojující sportovní instruktory se zákazníky), či loňský vítězný návrh Easy Parking (bezobslužné parkovací řešení pro prostorově omezené budovy).

Všechny informace o projektu naleznou potenciální zájemci o účast v příštím ročníku soutěže na webových stránkách www.startuproku.cz.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější