reklama
 
Studenta vyzkoušela: Party ve dne v noci na pláži Zrće!

Studenta vyzkoušela: Party ve dne v noci na pláži Zrće!

Slunce. Moře. Písek... a nikdy nekončící party. Nezní to jako sen? Probuďte se a zažijte tu nejlepší dovolenou na vlastní kůži! Čtyři dny a čtyři prohýřené noci na “chorvatské Ibize”, jak se přezdívá pláži Zrće na ostrově Pag. K tomu celý autobus stejně naladěných lidí. Studenta zažila zájezd od PartyKýbl.cz na vlastní kůži!
reklama

Zapomeňte na klišé, že se do Chorvatska jezdí na nudnou dovolenou s rodinkou. Nový fenomén letních party dovolených se dostal i k nám do redakce. Největším letošním hitem je pláž posázená pouze kluby - Zrće na ostrově Pag. Žádné apartmány, nudní delegáti ani rodinky s dětmi.

Martina, Iris a Terka ze Studenty odjely vypnout mozek a užít si kopec zábavy na festival Beach Odyssey. Pět dní u moře, čtyři noci party. Vlastně ne, spíš to byla jen jedna velká party. Festival lákal na řadu DJs z oblasti taneční hudby a trance (např. W&W, Omnia nebo Dj Arty). Povedlo se nad jejich očekávání a o své zážitky se chtěly podělit nejen s námi ve Studentě.

kluci z Pártykýbl.cz
kluci z Pártykýbl.cz Foto: Studenta

Směr Zrće beach!

Cesta dvoupatrovým autobusem utekla velmi rychle i přes to, že je ostrov Pag z Prahy vzdálen asi 1100 km přes Maďarsko. A jak jsme čekaly, už během cesty se začínalo se stmelováním osmdesátičlenného kolektivu. Padla nějaká piva i panáky, z horních pater se ozýval podnapilý zpěv a v krkolomných polohách dokázal cestou usnout jen málokdo. Na starost nás měl sympaťák Vojta a jeho přezdívku “busu velitel” mu už do konce výletu nikdo neodpáral.

M: Na příští výlet si do autobusu vezmu minimálně o dvě flašky bylinkovky víc, jedna byla zoufale málo!

I: Mám trauma, protože jsem tu nejstarší  - začali mi přezdívat podle ročníku “86tka”

T: Podle hodnocení cesty jsme prý zatím nejklidnější parta (neumím si představit ty předešlé), ale to se má během první noci změnit :)

Ubytování a jídlo... na party dovolené není důležité.

Kemp Sveti Duh na ostrově Pag nás přivítal svým rozpáleným pískem okolo 11 hodiny dopoledne. V kempu Sv. Duh nenajdete žádné borovice ani stromy, ale kluci organizátoři chytře natáhli plachty a vytvořili umělou stříšku nad většinou klasických áčkových stanů. Na místě bylo také menší posezení s mrazícím boxem plným alkoholu, velkým sejfem a zásuvkami pro nabití telefonů.

Věkový průměr účastníků byl tak 18 - 22 let, takže vzhledem k tomu, že jsme zastávaly klub seniorů a že jsme dámy, trochu jsme se kempování bály. Ale místo má zvláštní “spirit”, kvůli kterému se nám na konci nechtělo jet domu. Největší výhodou byla poloha kempu - do moře jsme to měly ze stanu asi tak 5 metrů :)

náš kemp Sveti Duh
náš kemp Sveti Duh Foto: Studenta

Stravování bylo trochu na štíru. V kempu sice najdete tři restaurace, dvě z toho jsou ale předražené. Příjemná útulná hospůdka Spirit, kde hrálo ve dne v noci blues, nás okouzlila. V nabídce měli např. burek (místní pokrm, jakýsi chleba s masem nebo sýrem) za 15 kn, míchaný salát za 15 kn, ražniči s hranolky 55 kn, pivo 15 kn. (1 kn = 3,4 Kč).

Vyplatilo se zajet si na večeři do asi 12 km vzdálené Novalje.

Foto: Studenta

Tip na příště: nakoupit čínské polívky, ešus a půjčit si varnou konvici v kempu.

M: Spaly jsme v prvním stanu, takže jsme měly všechno z první ruky. Jedna originální hláška všech podnapilých a mírně zkouřených lidí střídala druhou až do 7 ráno.

I: Pláž je z půlky nudistickáá, mmm! A už tu nejsem nejstarší!

T: Záchody jsou asi 150 m daleko od stanů, to by chtělo ještě vyladit. Většina kluků se ani neobtěžuje a zajde si za stan (náš stan), ale bar máme hned vedle stanu, takže pohoda.

Party každý den...

Vstávat jsme byly nuceny okolo 8 hodin ráno. Do stanu se totiž začalo opírat slunce tak vehementně, že kdo chtěl vzdorovat, začal lapat po dechu. S vyspáváním ve stanu raději moc nepočítejte. Dospat se můžete dopoledne na pláži a ještě se při tom krásně opálíte!

Na trase kemp-Zrće-Novalja-Zrće-kemp fungovala bezplatná kyvadlová doprava 5x denně tak, aby se všichni dostali ve správný čas na správné místo. Dopoledne do města, po 15. hodině na afterbeach party, večer třeba na večeři, před půlnocí na hlavní program a před 4. hodinou ranní pěkně zpátky do kempu.

shuttle bus do Zrće
shuttle bus do Zrće Foto: Studenta

Afterbeach party jsou obrazy, které jsme doteď znaly jen z amerických filmů. Opálená těla v bazénech i u baru, koktejly v ruce, všichni paří na nejnovější hity přímo v žáru slunce. Ano, tak takto vypadá každé odpoledne na afterbeach party v klubech na Zrće.

Každý klub má svou atmosféru a každý je trochu jiný. Do klubu Noa vede molo a po obvodu máte houpací sítě, ze kterých můžete skočit do vody. Papaya oplývá sexy tanečnicemi a platí za nejluxusnější ze všech. Nás okouzlil Aquarius, kde bylo spousta plážových borců a drinky jsme si užívaly u stolečku v bazénu.

klub Aquarius
klub Aquarius Foto: Studenta

… a každou noc až do rána!

Kdo už měl dost sluníčka, vrátil se zpět do kempu a započal alkoholové přípravy na večerní big party festivalu Beach Odyssey. Autobus z kempu odjížděl po 23. hodině a zpátky nás vezl v půl páté ráno. Věřte, že vám to uteče jak voda.

večerní party v klubu Noa
večerní party v klubu Noa Foto: Studenta

Festivalový pas na celý pobyt bylo možné koupit za zvýhodněnou cenu 29 euro u kluků z PartyKýbl.cz.

M: Nezapomenutelná je atmosféra nočního Zrće. Všude blikají světla, hudba duní a proudí davy party lačných mladých lidí! V klubech v zadní části pláže jsou ceny o třetinu až polovinu nižší.

I: Nejvíc nadšená jsem z klubu Noa, který je vyzdoben velmi extravagantně. Je možné skákat z baru rovnou do moře a nebo si užívat hudbu ze sítě natažené těsně nad mořem.

T: Alkohol se tady míchá na všechny způsoby. Nejoblíbenější je kombinace vodky s rumem - hlavně po ránu. Žhavé tu nejsou jen párty, ale i slunce. 33 stupňů a jsem jak humr:)

Je libo něco extra? Boat party vás dostane!

Party na lodi si bylo možné přikoupit za 22 euro. V přístavním městečku Novalja na nás čekala luxusní třípatrová jachta s obřím parketem, Djs a usměvavou posádkou.

Jak můžete vidět na videu, atmosféra z lodi je úplně elektrizující a dostala každého na palubě.

M: Nemáte hudbě ani lidem kam uniknout, tak se tomu poddáte... a jste na nejlepší party široko daleko!

I: Pro slečny ráj - na palubě je 70% chlapů, polonahých!

T: Může se tu stát opravdu cokoliv. Mně například neznámý sympaťák nalil panáka do pusy hned po vstupu na palubu:)

party boat
party boat Foto: Studenta

Pokud litujete, že jste o party nevěděli dřív, tak nevadí! Ještě máte poslední šanci odjet na jedinou sedmidenní party na Zrće!

Posledních 5 volných míst na festival POWWOW, po slevě 4 000 Kč/osobu !!

Festival POWWOW

Kdy: 3.8. - 11.8. 2013

Co: taneční hudba

Kdo: JUSTICE, BINGO PLAYERS, HIS MAJESTY ANDRE, CROOKERS, GESAFFELSTEIN, CONGOROCK, THE JILLIONAIRE, EXAMPLE + DJ WIRE + v klubu Noa vystoupí v rámci druhého festivalu Calvin Harris

Za kolik: 5 200 Kč

klub Noa
klub Noa Foto: Studenta

Chcete něco extra? Je tu pro vás nabídka šitá jak na míru vodním živlům - Party na jachtě!

Party dovolená na jachtě

Kdy: 6.9. - 14.9. 2013

Co: Exkluzivní party dovolená na jachtě. Vyzkoušíte si řídit nádhernou plachetnici, poznáte desítky chorvatských ostrovů a prožijete pravou party na jachtě s týmem PartyKýbl.cz.

Čím: Moderní loď BAVARIA CRUISER, model 2013

Za kolik: 14 000 Kč

Chcete-li zažít dovolenou trochu jinak, spojit odpočinek, výlet, adrenalin a emoce, jsou pro vás party v Chorvatsku to pravé!

party boat
party boat Foto: Studenta

Text: Martina Čmielová, Irena Rákosová, Tereza Řezníčková

Foto: Irena Rákosová

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější