reklama
 
I studenti mají své dny… Přijď na párty do Aquapalace Praha!

I studenti mají své dny… Přijď na párty do Aquapalace Praha!

Nevíš, co na státní svátek s večerem? Přijď se pobavit a relaxovat do aquaparku! Užij si 28. října akci v nejzábavnějším aquaparku v Evropě na STUDENTSKÉ AQUAPARTY, na které tě čeká hudba, tanec a zábava. Spolu s kamarády se v Aquapalace Praha v Čestlicích můžeš bavit i ty, a to za vstupné, které je velmi přátelské.
reklama

Na této speciální party se o hudbu postará mnoho skvělých DJ`s. V průběhu večera tě čeká jedinečná barmanská show, svůdné poledance tanečnice, ohromující laser show, zábavný surf simulátor a vynikající drinky z Havana rumu za super ceny. Můžeš se těšit také na moderátory pořadu EDM SESSION z GrebikRadio.cz, kteří budou vysílat z Aquapalace Praha živě do éteru.

A teď to nejlepší - studentské vstupné na party je pouze za 190 Kč na celý večer! A to včetně koupání v největším aquaparku v ČR.

Akce startuje již v 18:00 hodin. Že jsi ještě nebyl v noci v Aquapalace Praha? Na této párty se budeš moci bavit až dopůlnoci!

Aquapalace Praha je nejzábavnější aquapark v celé Evropě. Využít zde můžeš tobogány, Palác dobrodružství, vnitřní řeku a užít si večerní laser show. Aquapark najdeš v Praze – Čestlicích.

Pro více info určitě navštiv www.aquapalace.cz nebo Facebook Aquapalace

reklama

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější