Studentské horoskopy na 20. týden: Co vás čeká od 17. května do 23. května?

Studentské horoskopy na 20. týden: Co vás čeká od 17. května do 23. května?

Ptáte se, na co se máte připravit v týdnu od 17. do 23. května? Co vás čeká ve škole, v partnerské životě nebo v práci? Čtěte náš speciální studentský horoskop a nic vás nepřekvapí!

Beran (21.března-20.dubna)

Nejvíc energie v sobě najdeš právě na začátku týdne, postupně z tebe bude náročným pracovním a studijním nasazením vyprchávat. Nenech se ale zastrašit, choď brzy spát a na tyto čáry máry vyzraješ.

Býk (21.dubna-21.května)

Pomalu končí období Býků, pro tebe to ale nic neznamená. Naopak – na scénu vstupuje tvůj šarm, který dostane každého kolem tebe do kolen. Ať už to budou kamarádi nebo profesoři. Jen dej bacha, aby to někdo nepovažoval za provokaci!

Blíženci (22.května-21.června)

Koncem týdne nadejde období, ve kterém otěže na hvězdných drahách převezmou právě Blíženci. Máš jedinečnou šanci teď vytříbit svůj intelekt a smysl pro humor. Kombinace to bude vražedná – u zkoušek i u piva.

Rak (22.června-22.července)

Přestaň o sobě neustále pochybovat. Komu jinému než tobě by měly patřit všechny výhry příštího týdne? Ale najdi si dobrého parťáka – pro Raka by jím měl být třeba Štír. Mimochodem – oba jste členovci, a to už je co říct. (Vysvětlení na Wikipedii.)

Lev (23.července-23.srpna)

Nebaví tě už betonová džungle tvého univerzitního města a rád/a by ses trochu uvolnil/a? Najdi si v aprílovém počasí slunečnou skulinku a vyraz s přáteli do přírody. Jen pozor na klíšťata, tvá krev jim chutná!

Panna (24.srpna-23.září)

Zvedni hlavu, přestaň se dívat jen do země a koukej okolo sebe. Uvidíš, kolik zajímavých lidí potkáš. Něco nám říká, že příští týden narazíš na někoho, kdo od základů změní tvůj život. Jen pozor, aby to nebyla změna k horšímu.

Váhy (24.září-23.října)

Příští středa bude tvůj šťastný den. Už od rána nebudeš mít stání, nicnedělání by tě unudilo k smrti. Využij toho a věnuj se práci nebo škole. Budeš mít dobrý pocit z odvedené práce a možná tě i někdo pochválí!

Štír (24.října-22.listopadu)

Ať už jsi Štír, který se pohybuje rychle, nebo Štír, co se hýbe pomalu, věř, že tvým kamarádům na tom nezáleží! Jde jim hlavně o to, jaká/ý jsi uvnitř. Neváhej jim proto příští týden odhalit své nitro.

Střelec (23.listopadu-21.prosince)

Přestaň v sobě dusit svá trápení a svěř se někomu, kdo je ti blízký. Uvidíš, že nejsi na všechno sám. Uleví se ti a pomůže ti to začít se znovu usmívat na lidi okolo. A ti se recipročně budou křenit na tebe. Ne tobě!

Kozoroh (22.prosince-20.ledna)

Přehodnocuješ neustále svoje názory a přijde ti, že se jen klátíš sem a tam jako třtina ve větru? Neboj, jednou se určitě najdeš. Akorát to nebude tenhle týden – na jeho konci tě čeká další velké zaváhání.

Vodnář (21.ledna-19.února)

Napadají tě pořád nějaké bláznivé nápady? Tak do toho práskni a konečně začni naplňovat svoje sny a představy. Ze sezení na zadku ještě nevzniklo nic než dekubitus! (Ti, kdo nestudují medicínu, nechť zasurfují po netu.)

Ryby (20.února-20.března)

Všechno je problém? A nevytváříš si ten pocit náhodou sám/sama? Zkus se na věci podívat trochu optimističtěji. Obzvlášť o víkendu to budeš potřebovat – čekají tě hádky v rodině. Ale ty je můžeš zvládnout levou zadní. Ploutví.

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější