Studentské horoskopy na 21. týden: Co vás čeká od 24. května do 30. května?

Studentské horoskopy na 21. týden: Co vás čeká od 24. května do 30. května?

Ptáte se, na co se máte připravit v týdnu od 24. do 30. května? Co vás čeká ve škole, v partnerské životě nebo v práci? Čtěte náš speciální studentský horoskop a nic vás nepřekvapí!

Beran (21.března - 20.dubna)

Semestr pomalu za námi, zkouškové před námi a ty máš v hlavě vymeteno? Potřeboval/a bys zvětšit kapacitu mozku? Studenta.cz doporučuje Beranům mix oříšků – mají stimulační vliv na nervy a zlepšují paměť.

Býk (21.dubna - 21.května)

Jako se krtek hrabe pod zemí, i tobě něco vrtá hlavou. Měl/a by ses konečně rozhoupat a přiznat si ten skrytý problém. Půjde pak mnohem lépe vyřešit – příští týden je na to ten správný vzduch, tak mu otevři okno!

Blíženci (22.května - 21.června)

Bílá je barva svatební a právě na příští týden pokrývá tvé znamení. Může to mít několik významů, ale radíme ti, abys používal/a zdvojenou ochranu při jarních hrátkách se svou drahou polovičkou!

Rak (22.června - 22.července)

Na tvou psychiku mají vliv všechny tvé činy. Nemusíš žít zrovna modrým životem jako Rychlé šípy, ale kdys naposledy něco udělal/a pro své okolí – třeba pro životní prostředí? Běž a hoď PET lahev do žlutého kontejneru!

Lev (23.července - 23.srpna)

Zdají se ti noční můry, ve kterých se každý zápočtový test, co vám rozdá učitel, změní v přilnavý sliz? A ty se ho nemůžeš zbavit? Studenta ví, co pomáhá Lvům! Sklenička teplé medoviny rozptýlí tvé chmury.

Panna (24.srpna - 23.září)

Když nevylézá sluníčko, musíš si D vitamín doplnit nějak jinak. Taková mrkev je pro tebe jako stvořená. A nepálí tě už oči z vysedávání nad skripty? Měl bys vědět, že je to zase mrkev, která ti může s kukadly pomoct!

Váhy (24.září - 23.října)

Nějak tě poslední dobou všichni štvou? Věř, že příští týden bude tvá zapšklost kulminovat. Aby se tvé srdce nezměnilo v pouhý neživý kus betonu, zkus se překonat a zajít třeba ve středu s někým pokecat.

Štír (24.října - 22.listopadu)

Tvůj partner/tvá partnerka jako by se postupně měnila v upíra, který tě citové vysává. Měl/a by sis uvědomit, že nemůžeš svůj život pořád někomu obětovat. Nejsme u Aztéků, ale Čechů. Zbav se toho, co tě tak tíží!

Střelec (23.listopadu - 21.prosince)

Příští týden bude mít pro tebe - Střelce jen jeden malý kaz – ve čtvrtek večer tě přepadne rychlá depka. Nic se nepřemáhej, zalez si do koutku a v pátek ráno se zase probudíš s úsměvem na tváři.

Kozoroh (22.prosince - 20.ledna)

Příští týden budeš mít dobrou náladu, tvoje nožky budou radostně běhat sem a tam. Využij toho a oběhej si veškeré zařizování ve městě. Budeš mít na pár týdnů zase zasloužený pokoj.

Vodnář (21.ledna - 19.února)

Na znamení Vodnářů dolehne příští týden vyčerpanost. Chce to relax! Někam si jen tak sedni, otevři si pytlík chipsů (třeba Českých brambůrků) a nasbírej trochu kalorií. Uvidíš, jak tě to další den posilní.

Ryby (20.února - 20.března)

Na plavání je ještě zima, tak bys místo endorfinů vyplavených při sportů měl/a štěstí nasbírat jinak. O víkendu by tě nejvíc potěšil nějaký pěkný koncert – ať už klasika s vínkem o přestávce, nebo rock s pivasem po celou dobu!

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější