Studentský horoskop: Co ještě zažijete, než začne semestr

Studentský horoskop: Co ještě zažijete, než začne semestr

Jaký bude 36. týden tohoto roku? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop a seznamte se se svou budoucností, kterou může každý z nás ovlivnit. Stačí jen chtít a zvolit si cestu.

Beran 21.3.–20.4.

V těchto dnech budete brát všechno po hlavě. Nápady a chuť něco dělat vám rozhodně chybět nebudou. Příliš mnoho elánu však může způsobit i nemálo škod. Zkuste zachovat chladnou hlavu a neběhat od jedné věci ke druhé jako postřelený zajíc. Ve výsledku byste totiž nic nedotáhli do konce a nadělali možná více škod než užitku. Rozhodně eliminujte kávu a energy drinky. Raději si dopřejte zklidňujících čajů, které vás dostanou na běžnou úroveň chodu.

Býk 21.4.–21.5.

Počátek týdne bude poklidný. Připravte se na to, že druhá půle už taková procházka růžovým sadem nebude. Naopak to bude pěkný blázinec. Nakupte si spousty čokolád nebo doplňte zásoby alkoholu, do kterých můžete šáhnout pro protišokový frťan. A protože se blíží semestr, budete muset projít, co je vše potřeba dokoupit. Nemít první den semestru ani propisku na podpis prezenčky by byla ostuda.

Blíženci 22.5.–21.6.

Bujarým oslavám a prohýřeným nocím se v počátku týdne raději vyhýbejte. Nebude na ně dobrá konstalace hvězd a mohlo by to dopadnout tak, že pondělní párty budete rozdýchávat ještě ve středu ráno. I bez flámování se budete cítit unavení. Dopřejte si klid, pořádně se prospěte a dopujte se vitamíny. Jste oslabení a hrozí vám nachlazení. Koncem týdne už to bude lepší a podaří se vám dohnat, co jste doposud promeškali.

Rak 22.6.–22.7.

Obyčejně musíte být k výkonu někým vybízeni. V těchto dnech se situace změní o 180°. Bude vás popohánět tolik energie a nadšení, že se jej za každou cenu budete snažit přenést na ostatní kolem vás. Pozor! Někomu to může vadit natolik a můžete se s ním dostat do křížku. Je sice fakt, že byste z tohoto sporu vyšli jako vítězové, ale svého soka můžete velmi ranit a to by bylo bezdůvodné a kruté.

Lev 23.7.–22.8.

Říká se, že stokrát nic umořilo osla. Jako by vám osud nechtěl dopřát klidu a za každých okolností vám házel klacky pod nohy. Budete neustále narážet na tupé a neochotné lidi, kteří místo toho, aby se i přes vaši snahu chtěli rozumě domluvit, tak se raději budou hádat a dělat vám zlo. Holt nedá se nic dělat. Budete to s nimi muset nějak přečkat. O to lépe na tom budete v milostném životě. Od čtvrtka dál se připravte na žhavou erotiku.

Panna 23.8.–22.9.

V těchto dnech byste měli zapracovat na tom, jak se uvolnit. Jinak s vámi nebude žádná sranda a místo společenských večerů budete koukat doma ne seriály, ládovat se brambůrkami a popíjet čajíčky, protože vám nikdo neřekne, že se někde něco děje. Zkuste zapracovat na své přátelskosti a především na toleranci.  Moc to ale nepřehánějte, protože především zadané Panny budou tento týden mít sklon k nevěře.

Váhy 23.9.–23.10.

Tak takový fičák jste už dlouho nezažili. Tento týden bude velmi vypjatý a nebudete vědět, co dřív. Chce to systém. Jinak se z toho zhroutíte. Musíte zatnout zuby a pár dní si máknout. Potom vás čeká vytoužená odměna. Od čtvrtka na své povinnosti nebudete sami. Přátelé vám pomohou. Hlavně se svým povinnostem, tak jak máte ve zvyku, nevyhýbejte. To by byla velká chyba.

Štír 24.10.–22.11.

V těchto dnech se vám bude většina lidí vyhýbat. Říkáte si proč? Ač sami si tak připadat nebudete, na všechny budete reagovat podrážděně a nerudně. Zkuste vnímat zpětnou vazbu svého okolí a podle něj jednat. Díky tomuto přístupu by se vše mělo v půli týdne uklidnit a jeho konec byste si měli užít v kruhu přátel, rodiny nebo svého miláčka. Prostě klídek a lehárko.

Střelec 23.11.–21.12.

Běžně se říká, že hlavou zeď neprorazíš. Tento týden vám však tento přístup přinese nemalý úspěch. Chce to jen mít cíl a vědět, jak jej dosáhnout. Nejvíc si pomůžete, když zapracujete na svých vlastních nedostatcích. I váš partner ocení, když místo zbytečných urážek změníte svůj přístup a o všem si budete chtít promluvit a řeknete, co sami chcete. Víkend byste měli věnovat drahé polovičce.

Kozoroh 22.12.–20.1.

Největší frmol má většina lidí před Vánoci. Naopak vy si jej užíváte v posledních dnech a ještě nějakou dobu to budete holt muset vydržet. Dobrá zpráva je, že hvězdy při vás stojí, a aby vám to trochu ulehčily, zařídily, aby vše vyšlo podle vašich plánů a představ. Snažte se veškerý volný čas, který vám zůstane, využít k odpočinku. Ať pak nejste zbytečně podráždění a neštěkáte na své blízké.

Vodnář 21.1.–20.2.

Jestli ve vaší minulosti zůstalo něco nevyřešené a neuzavřené, připravte se na odhalení kostlivců ve skříni. Nebude to zrovna nejpříjemnější, ale když se vám po troše snahy podaří vše urovnat, budete moci zase klidně spát. Myslete na svoji budoucnost. Koncem týdne budete mít příležitost pro ni něco udělat. Může to být finanční investice, ale i výběr volitelných předmětů, na které budete během dalšího semestru chodit.

Ryby 21.2.–20.3.

Začátek týdne nebude zrovna jeden z těch nejvydařenějších. Hlavně se vám nebude zamlouvat to, že budete muset provětrat své konto. Je potřeba se začít připravovat na nový semestr, takže byste měli obnovit šatník, dokoupit to nejnutnější, co ke studiu budete potřebovat a především, ještě dokud máte volno pořádně zapařit. Užijte si víkend. Ten bude poklidný a konečně bez stresu a shonu.

Text: Iveta Vavrušová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější