Studentský horoskop: Lvi by se měli konečně rozhoupat, Kozorohy čeká vytoužená odměna

Studentský horoskop: Lvi by se měli konečně rozhoupat, Kozorohy čeká vytoužená odměna

Zajímá vás, co zrovna vám hvězdy připravily na tento týden? Věřte, že je toho hodně a od každého něco. Pro někoho rande naslepo, pro jiného zase finanční odměnu. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Beran 21. 3. – 20. 4.

Rádi cítíte to šimrání v podbřišku, příjemnou nervozitu a samou netrpělivostí nevíte, co dřív? Tak se těšte. Tento týden si to prožijete se vším všudy. Čeká vás totiž rande naslepo. Je to sice risk, ale proč nezkusit zase něco nového. Pozitivní je, že by vám to rande mělo dopadnout dobře. Prvotní nadšení ale není zárukou dokonalého vztahu. Buďte opatrní. I když ze svého nového protějšku budete nadšeni, zkuste se na něj a na svět kolem sebe dívat v těchto dnech bez růžových brýlí.

Býk 21. 4. – 21. 5.

Život bývá plný překvapení a osud vám jedno z těch větších naplánoval na tento týden. Podle hvězd byste se měli něco zásadního dozvědět od svých přátel, ale co, o tom už hvězdy mlčí. Touto zprávou budete jistě zaskočení, ale snažte se si za každou cenu zachovat chladnou hlavu. Nejracionálnější mysl má údajně člověk po jídle, tak si dopřejte pořádnou snídani a večer na schůzce dobrou večeři.

Blíženci 22. 5. – 21. 6.

Čeká vás příjemný týden strávený v duchu přátelských setkání. Celým svým Já jste homo socialis a bez přátel byste umřeli. Co je důležité, nejen že se pobavíte, ale také oprášíte staré vzpomínky ze společných akcí, zasmějete se společným historkám a ještě třeba i poznáte nové přátele. Rozhodně v těchto dnech nevysedávejte doma. Vyrazte do klubů a na seznamovací akce klidně i vedlejších oborů.

Rak 22. 6. – 22. 7.

Když chytnete slinu, tak dokážete bavit široké publiku a vaše historky se tradují ještě dlouho poté. Když chcete, dokážete být vynikajícími společníky. Věřte tomu, že vaše okolí, přátelé, rodiče i partner ocení, když se na ně usmějete a nemluvíte neustále jen o svých problémech a o tom, jak pořád nestíháte. Zkuste být tento týden více pozitivističtí. Rozhodně si tak ušetříte spoustu nedorozumění a zbytečných potyček.

Lev 23. 7. – 22. 8.

Nový spolužák či spolužačka, vám nedá v noci spát. Pokud svůj nový objev nepozvete v nejbližších dnech na rande, tak věřte tomu, že vaše touhy se budou stupňovat a koncem týdne budete mít emoční peklo. Raději to udělejte! Dejte si společnou schůzku, romantický program, a když si na průběhu dáte pořádně záležet, mohlo by z toho něco moc pěkného vzniknout. Konečně po dlouhé době oprášíte své flirtovací umění.

Panna 23. 8. – 22. 9.

Proč vy se musíte dřít jako mezci a jiní nehnou ani prstem a slíznou smetánku. Takhle už to dál nejde. Pokud vás někdo ze spolužáků požádá o pomoc s prezentací nebo seminárkou, s hrdostí ho odmítněte. Každý svého štěstí strůjcem, tak proč byste měli dřít za druhé. Myslete na sebe. Tento týden si dejte pozor na to, co vám kdo slibuje. Raději se na ně nespoléhejte.

Váhy 23. 9. – 23. 10.

Váhy proberte se! Jestli takhle budete nadále svou drahou polovičku přehlížet a nebudete jí patřičně dávat najevo svou náklonnost, tak půjde brzy váš vztah do kytek. Jestli toho máte teď ve škole moc nebo něco v rodině nebo jste se rafly s nejlepším přítelem, tak to pořád není důvod být nepříjemným a odtažitým vůči druhým. Jestli vás něco trápí, popovídejte si o tom třeba právě s partnerem. Zaměřte se v těchto dnech na vyřešení svých osobních záležitostí, ať se můžete o víkendu bavit.

Štír 24. 10. – 22. 11.

Hvězdy už nějakou dobu pozorují, jak se snažíte, dáváte si na své práci záležet, ale pořád ne a ne dostat nějakou odměnu nebo alespoň pochvalu. Připravte se, že toto období přehlížení ještě pár dní potrvá, ale koncem týdne se to zlomí. Zkrátka ještě chvíli bude trvat, než budete moci sklízet plody své práce, ale buďte si jisti, že o to budou sladší. Nepolevujte. Měli byste se od toho všeho tlaku oprostit a trochu zrelaxovat. Běžte si ve volných chvílích zasportovat nebo pozvěte přátele na bowling.

Střelec 23. 11. – 21. 12.

Tento týden na vás dolehne podzim. Nic se vám nebude chtít, nikam chodit, nejlépe kdybyste mohli celý den zůstat doma. Chyba, drazí Střelci! Pokuste se přemoci. Přátelé vás jistě v těchto dnech někam pozvou a byla by osudová chyba je odmítnout a zůstat doma. Odpočívat a válet se v peřinách budete moci i později. Uvidíte, že když se přemůžete, tak se nakonec ještě báječně pobavíte a jako třešinka na dortu vás čeká seznámení s velmi přitažlivou osobou.

Kozoroh 22. 12. – 20. 1.

V posledních dnech jste ze sebe vydávali maximum a teď si konečně budete moci odpočinout. Na nějakou dobu vás žádné velké úkoly či povinnosti nečekají, tak využijte volného času a hýčkejte se. Jděte si zaběhat, na dobrou večeři s drahou polovičkou, na koncert nebo jen tak na drink do klubu. A co ještě? Koncem týdne vás čeká odměna, pravděpodobně i finanční, právě za onu dobře a důsledně odvedenou práci v posledních dnech.

Vodnář 21. 1. – 20. 2.

Někdy jste tak moc netrpěliví, až všechno prošvihnete. Hvězdy vám drazí Vodnáři vzkazují, že kdo si počká, ten se dočká. Snažte se v těchto dnech nic neuspěchat. Raději si na všechna rozhodnutí nechte dostatek času. A to, i když na vás budou tlačit přátelé nebo rodiče. Nenechte se zviklat. Mohli byste toho pak později litovat.

Ryby 21. 2. – 20. 3.

Dávejte si tento týden pozor na své finance. Rádi někomu koupíte dárek a potěšíte ho, ale všeho moc škodí. Navíc jestli sdílíte kasu ještě se svým partnerem, tak o to víc byste měly bank hlídat. Zachce se mu totiž bezhlavě utrácet. Jen se prosím hned nehádejte. Dejte patřičně najevo, co si myslíte, ale nechoďte hned do konfliktů. Kompromisy jsou taky fajn, tak zkuste nějaký společně vymyslet.

Sestavila: Iveta Vavrušová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější