STUDENTSKÝ HOROSKOP: Sedět doma nebo vyrazit mezi lidi? Hvězdy přesně vědí, co máte dělat.

STUDENTSKÝ HOROSKOP: Sedět doma nebo vyrazit mezi lidi? Hvězdy přesně vědí, co máte dělat.

Zjistěte, jak budete vycházet se svými přáteli, rodinou, přítelem či přítelkyní. Bude lepší 43. týden celý prokalit, vyrazit na vánoční nákupy, nebo zůstat raději doma v teple? My vám prozradíme, co na vás tento týden hvězdy přichystaly a není toho zrovna málo.

Beran 21.3. – 20.4.

Ideální týden na nové investice, uzavírání nových přátelství, ale i vztahů. Ale navzdory tomu se vám něco nepovede. Možná zkouška, možná seminárka… Rozhodně to ale hoďte za hlavu a nevracejte se k tomu. Život běží dál. Zajděte si s kamarádkou na skleničku vína nebo s kámošem na panáka a buďte v pohodě.

Býk 21.4. – 21.5.

Káva bude tento týden vaším nejlepším přítelem. Konec října s sebou nese nejen proměnlivé počasí, ale i únavu, kterou patřičně pociťujete. Ale vydržte. Investovaná energie se vám náležitě vrátí. A když to přiměřeně naznačíte i svým blízkým, uvidíte, jakou v nich máte oporu. Ale čekají vás i příjemné chvilky. Jste romanticky naladění a ve vztahu vám to klape. A vy nezadaní, vyjádřete se konečně!

Blíženci 22.5. – 21.6.

Láska na první pohled existuje a vy to zažijete na vlastní kůži. Nebudete si moci pomoct a i u jídla, na přednášce nebo v tramvaji budete myslet na erotické hrátky se svým novým objevem.  Celý týden se vám vlastně bude dařit, a to i ve škole, a všechno budete mít v malíku. Je ideální doba začít s vánočními nákupy.

Rak 22.6. – 22.7.

Peněženka vám bude praskat ve švech a navíc si v tomto týdnu ještě něco přivyděláte. Nebojte se proto investovat a zpříjemněte si třeba svůj pokoj či byt. Měsíční rozpočet tím nezatížíte a uděláte konečně to, co nesnese odklad – konečně se zabydlíte. A když jste tak při penězích, pozvěte svou polovičku do kina. Ve čtvrtek má celosvětovou premiéru nová bondovka Skyfall . Nenechte si to ujít.

Lev 23.7. – 22.8.

Soutěživost a adrenalin je to, co budete vyhledávat. Do všech úkolů, povinností a činností se sice budete vrhat bezhlavě, ale vaším mottem pro tento týden je: „Risk je zisk!“ A hvězdy stojí při vás, takže se nemusíte ničeho bát. A s vaší pevnou vůlí dotahovat věci do konce to vše nemůže dopadnout jinak než happy endem. Koncem týdne to pořádně spláchntěte nějakou tou „limonádou“.

Panna 23.8. – 22.9.

Přátelé vás dlouho mezi sebou neviděli. Neseďte proto doma a vyrazte s nimi někam zapařit. A navíc noví kámoši se vždycky hodí, a ještě se dozvíte přínosné informace. A píšete-li seminárku nebo nějaký referát, ověřte si v odborné literatuře, že vycházíte ze správných zdrojů. Hvězdy ukazují, že budete muset obhajovat jistou informaci.

Váhy 23.9. – 23.10

Konečně své okolí oslníte svou rozhodností a vnitřní tvrdostí. Až doteď jste ve škole na všechny působili jako ty ubohé poddajné figurky, ale to nikdo nepočítal s tím, že vy jste si konečně řekli DOST a nenecháte sebou manipulovat. Jen tak dál, dobře děláte a hvězdy vám drží pěsti!

Štír 24.10. – 22.11.

Zapomeňte na velkorysost a štědrost. Nepůjčujte těžce nabyté zápisky nebo seminárku.  Nechte tohle charitě a udělejte se raděj sami pro sebe. Rozhodně do ničeho neinvestujte. Byla by to škoda peněz, a těch není nikdy dost. Druhá polovina týdne bude příjemnější. Bude totiž ve znamení flirtů, svádění a koketování.

Střelec 23.11. – 21.12.

Energie máte tolik, že nevíte co s ní. Běžte ji někam vybít. Hvězdy doporučují fit box. Uvidíte, jak se vám uleví. A nezapomeňte ani na svého drahouška. Věnujte se mu, zajděte si na příjemnou večeři a promilujte se až k ránu. Milostné chvilky pro vás budou trochu adrenalinové a i partner/partnerka bude příjemně překvapená, co vše se ve vás skrývá.

Kozoroh 22.12. – 20.1.

No tak se vzchopte! Udělejte se sebou konečně něco a přestaňte se povalovat po hospodách nebo u počítače. Život je víc než jen škola, pivo a počítač. Máte přece i přátele, zájmy, rodinu a další, čemu stojí za to se věnovat. A budete-li svůj zájem směřovat především ke svému protějšku, uvidíte, jak úžasného člověka, který vás ve všem podpoří, vedle sebe máte.

Vodnář 21.1. – 20.2.

Hurá někam na brigádu! Nejen, že vás to bude bavit, ale ještě si navíc přivyděláte. A zrovna peníze budete potřebovat. Sice už teď nevíte co dřív, ale ještě nějaký ten den vydržte. Škola bude stát a fungovat i bez vás, s rodiči můžete zajít na oběd příští týden a drahá polovička bude mít aspoň konečně čas sama na sebe.

Ryby 21.2. – 20.3.

Osud chce, abyste potkali staré dobré známé. Možná to bude spolužák ze základky nebo láska ze střední. A pokud zrovna potřebujete s něčím pomoci, nebojte se je o podporu požádat. Oni to pro vás rádi udělají. Nejen, že u sklenky dobrého mou příjemně zavzpomínáte na staré dobré časy, ale navíc se ujistíte v tom, že dobré vztahy jsou nad zlato.

Sestavila: Iveta Vavrušová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější