Studentský horoskop: Jaro je tady, hurá sportovat!

Studentský horoskop: Jaro je tady, hurá sportovat!

Tento týden se v tobě nashromáždilo hodně špeků, panáků, piv a vůbec všeho. Holduješ-li sportu, neváhej a vyraž, neholduješ-li, hvězdy ti poradí, jaký sport si vybrat, aby tě to zaručeně bavilo!

Beran (21. března - 20. dubna)

Že na fotbal je ještě zima? To jsi dobrá třasořitka! Natáhni podkolenky a vyraž si zahrát na Messiho. Zkus trhnout rekord v rychlosti sprintování mnoha „slavných fotbalistů“, tedy alespoň 14 km/h. A ne že budeš simulovat. Mimo televizi to nikoho nezajímá.

Býk (21. dubna - 21. května)

Seber partu kamarádů a vyražte do haly na volejbal! Ne nadarmo jsme procvičovali „prstovou techniku“ celou základku a střední školu. Navíc tady tě nikdo komandovat nebude a ještě se můžeš blýsknout nějakou dobrou smečí.

Blíženci (22. května - 21. června)

Už si prubnul/a zumbu? Všechny ženský o tom melou v práci, rezervace ve fitkách jsou věčně plné. Pro holky je to skvělý způsob, jak se odreagovat a protáhnout a když jsi kluk, zkus to taky – minimálně si budeš připadat jako v harému, a to za to stojí.

Rak (22. června - 22. července)

Chybí ti moře, rybníky, jezera a jiné louže, kde se v létě můžeš smočit a zaplavat si? Není nic snazšího než sebrat plavky a navštívit bazén. Když tě to nebude bavit, aspoň můžeš očumovat druhé pohlaví v plavkách.

Lev (23. července - 23. srpna)

Ne nadarmo se na zimu doslova „nafukují“ tenisové kurty. Je v nich příjemně teplo, ale hlavně jsou funkční! Seber kamaráda a zajděte si zapinkat. Ale pozor – bere-li kluk dívku, hvězdy doporučují pěnový míček. Do toho se lze snáz strefit a nebudeš muset čelit tomu, že ti tvá slečna v půlce zaplacené hodiny mrskne vzteky raketou a zmizí.

Panna (24. srpna - 23. září)

Plandají ti „svaly“ na pažích? Asi bys je potřeboval/a trochu zpevnit. Chceš li si dát pořádně do těla, nasaď sedák a navštiv místní horolezeckou stěnu. Doporučujeme ale vzít s sebou někoho zkušenějšího, jestli nechceš slítnout dolů. Jen buď trpělivý/á, napoprvé se to daří málokomu, obzvlášt ne právě těm s plandavýma rukama...

Váhy (24. září - 23. října)

Mš vztek, chceš do něčeho praštit a pořádně vysportovat nohy? Obuj světlé tenisky, na záda raketu a hurá na squash. Konečně poznáš, co je to „za rány“. Dostat míčkem do holého stehna docela bolí, ale tím spíš se budeš snažit dát soupeři taky jednu pořádnou... Jestli chceš jít na kurt na první rande, nedoporučujeme. Když to totiž někomu moc nejde, je to opravdu srandovní! (Hvězdy byly na prvním rande na squashi a neuměly to...)

Štír (24. října - 22. listopadu)

Slyšel/a jsi někdy o lacrossu? Ne, nehraje se to jen v britských internátních školách, máme dokonce i reprezentační tým! Je docela sranda snažit se zachytit míček do síťky a „vrhnout ho“ do protivníkovy brány. Tento sport kupodivu jde i sportovním antitalentům, ten míček tam prostě vždycky nějak padne!

Střelec (23. listopadu - 21. prosince)

Teď něco pro opravdové dámy a gentlemany s horkou krví. Zapište se na kurzy samby! Je to sexy, je to zdravé, krásné, postavu tvarující a hlavně zábavné. Není třeba být hned kubánskou krasavicí či ohnivým Argentincem. Ale časem se jimi třeba i stanete!

Kozoroh (22. prosince - 20. ledna)

Skoro se až divíme, že výjezd na kole píšeme až kozorohům! Ale jak je to ve hvězdách, tak je to na Studentě v našem horoskopu. Je třeba na léto pořádně obrnět zadek a naučit se šlápnout do pedálů. Poslední dny jsou opravdu teplé a slunečné. Do batůžku svačinu a jedem!

Vodnář (21. ledna - 19. února)

Bruslíte rádi? Teď už si můžete vybrat mezi kolečkovými a ledními bruslemi. Hvězdy by už ale sami rády oprášily ty kolečkové. Je to vlastně taková zrychlená procházka, po které vás pěkně pálí stehna!

Ryby (20. února - 20. března)

Tebe z té hospody slunce nevytáhne. Tak si tam klidně zůstaň, ale pozvi kámoše a zahrajte si bowling! Nebaví? Vyměňte koule za tágo a přejděte na kulečník. Není to až takový sport, ale lepší než drátem do oka.

Sestavila: Anna Mrázová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější