Studentský projekt Club Cube se rozšiřuje do Pardubic a Hradce Králové. Chystá „bratrovražedný“ souboj

Studentský projekt Club Cube se rozšiřuje do Pardubic a Hradce Králové. Chystá „bratrovražedný“ souboj

O aktivitách projektu Club Cube, zaměřeného zejména na propagaci studentských akcí, jsme vás již informovali na podzim tohoto roku. Protože víme, že se nyní v rámci projektu připravují studentské akce, byli jsme zvědaví a zeptali se Jirky Šoustka, zakladatele projektu, jak se projektu aktuálně daří a na co vše se mohou studenti těšit.

Jirko, co nového máte pro studenty připravené?

V první řadě se nám již vedle tradičních měst jako Praha, Brno, Ostrava podařilo navázat spolupráci s největšími studentskými kluby v Pardubicích a Hradci Králové. V těchto klubech budeme od poloviny března ve spolupráci s Nicolaus extra jemnou vodkou od slovenské společnosti St. Nicolaus propagovat studentské akce. Tato vodka je nejprodávanější a neoblíbenější mezi vodkami na Slovensku a nyní se začíná prosazovat i na českém trhu. Troufám si říci, že koncept těchto akcí bude jedinečný a studenti se mají na co těšit.

V čem bude podle vás koncept akcí jedinečný?

Sportovní rivalita obecně je mezi Českem a Slovenskem velmi vysoká. Toho jsme chtěli využít a současně toto téma i trochu odlehčit. Česko-slovenský „souboj“ se bude v našem podání odehrávat  ve stolním fotbálku. Během tohoto klání budou mít studenti možnost vyzvat na souboj slovenský tým, složený převážně ze slovenských dívek. Pro vítěze budou samozřejmě připravené zajímavé odměny.

Kde je možné se o akcích dozvědět více?

O akcích budeme informovat pomocí roznosu letáčků přímo mezi studenty, informace budou také dostupné v konkrétních klubech a v neposlední řadě se vyplatí sledovat náš profil na Facebooku. Během akce se o informování samozřejmě postarají hostesky.

Plánujete tyto „bratrovražedné“ souboje představit i v dalších městech?

Ano, určitě. Nyní se zaměříme na souběžné akce v Pardubicích a Hradci Králové. Poté bychom se rádi přesunuli do dalších studentských měst po celé republice.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější