Studuj prestižní MBA na VŠE z pohodlí domova

Studuj prestižní MBA na VŠE z pohodlí domova

Česky a anglicky, s nejprestižnější světovou akreditací AACSB. Unikátní kombinovaný MBA program pro všechny, kdo se chtějí zdokonalit v businessu a naučit se myslet globálně.

Studium MBA v oboru International Business se uskutečňuje ověřenou formou kombinace studia on-line a intenzivních sekcí s osobní účastí, tzv. blended-learning. Profilem svých jednotlivých částí je studium zaměřeno na odborníky a profesionály v oblasti techniky, přírodních věd, práva, medicíny nebo humanitních věd, kteří plánují svůj další kariérní růst a cítí potřebu doplnění vzdělání a získání manažerských znalostí a schopností.

Kromě kompetencí z mezinárodního managementu, podnikání, marketingu, inovací, zakládání podniků  a rozvoje řídících schopností studenti programu také posílí své komunikační dovednosti při zohlednění mezikulturních aspektů.

Co víš o MCI Innsbruck?

Zatímco o naší VŠE toho víme docela dost, možná netušíme, že vysoká škola MCI Management Center Innsbruck si za dobu své existence vybudovala na mezinárodní univerzitní scéně vynikající pověst, zejména s ohledem na špičkovou kvalitu výuky a studijní servis, který poskytuje. 3000 studentů z celého světa, 1000 renomovaných vysokoškolských pedagogů, 200 partnerských univerzit včetně společných programů, špičková umístění v žebříčku vysokých škol, četné akreditace a ocenění, zejména AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), které získalo celosvětově jen 5 % univerzit, dále Austrian TOP University 2016 nebo prémiová pečeť FIBAA - Foundation for International Business Administration Accreditation, to vše dělá z vysoké školy MCI vyhledávaného partnera pro vzdělávání vedoucích pracovníků. MCI nabízí pod motem „Manage globally – learn differently“ celou škálu programů z oblasti managementu, mezinárodního podnikání, obchodu, ekonomiky, společnosti a technologií.

Česky a anglicky, v Praze a v Innsbrucku

Studium kombinuje výukové moduly v češtině a v angličtině. Část jich je vyučována na pražské Vysoké škole ekonomické, o víkendech, druhou část studenti „navštěvuji“ on-line na Management Center Innsbruck.

Osobní účast studentů se předpokládá ve víkendových sekcích na VŠE,  MCI zajišťuje  večerní synchronní moduly online (t.j. přímé spojení s učiteli a ostatními studenty v reálném čase) a  asynchronní moduly on-line (tj. individuální fáze on-line práce a učení). Koncept tak umožňuje studentům dokončit studium v průběhu necelých osmnácti měsíců, aniž by přerušili své pracovní zařazení a byli nuceni čerpat na studium rozsáhlé pracovní volno. Tím program zajišťuje slučitelnost profesionálního a osobního života se studiem.

Více na webu programu, MCI Management Center Innsbruck nebo poradime@mci.edu.

Text: Nela Vejvodová

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější