TechFest – festival techniky pro studenty s osobnostmi z technické praxe

TechFest – festival techniky pro studenty s osobnostmi z technické praxe

Konference TechFest je určena pro studenty technických univerzit, především Vysokého učení technického v Brně. Jedná se již o druhý ročník pořádaný pod záštitou studentské organizace BEST Brno. Cílem je setkání studentů s lidmi ze špičkových technických společností.

V rámci program jsou ve dvou dnech zajištěné workshop a přednášky. První den obsahuje sérii přednášek známých osobností z technické praxe, namátkou zmíníme Miroslava Trnku, zakladatele společnosti ESET. Dozvíte se, jaká byla jejich kariérní cesta a jak probíhá práce v technologické firmě. Dále jsou na programu přednášky studentů, kteří budou mít možnost představit své vlastní projekty před ostatními studenty a zkušenými odborníky. Na závěr dne proběhne networkingový večer s občerstvením.

Druhý den je věnován interaktivním workshopům, kde se studenti seznámí s aktuálními problémy přímo z praxe, které se řeší ve vybraných společnostech, případně se mohou zlepšit v soft-skills dovednostech. Představí se zde například firma Foxcon s workshopem zaměřeným na Průmysl 4.0.

Konference proběhne ve čtvrtek 19. a pátek 20. listopadu 2015 v prostorách Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií (FEKT) VUT v Brně, na ulici Technická 12.

Zaregistruj se zde a zažij dva dny plné zajímavých přednášek osobností z technické praxe, prezentací studentských projektů a interakrivních technických a soft-skills workshopů. Také se můžeš těšit na bohaté občerstvení.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější