Trainee program – cesta ke kariéře v nadnárodní společnosti

Trainee program – cesta ke kariéře v nadnárodní společnosti

Na dva roky vám nabídnou práci, vyzkoušejí si vás na všech možných pozicích, vše vám platí a podle toho, jak se prosadíte, se rozhodnou, zda vás chtějí. Ptali jsme se společnosti British American Tobacco na její trainee program, který studentům dává šanci zakotvit od začátku kariéry mezi nejlepšími.

Co je trainee program

Management trainee je pro společnost BAT investicí do budoucnosti. Na rozdíl od internshipu je trainee program dlouhodobější, trvá dva roky a je to práce na plný úvazek. Člověk v trainee je plnohodnotným členem týmu, dostává samostatné úkoly a velmi se investuje do jeho rozvoje. Jsou na něj však také kladeny vysoké nároky a očekává se, že prokáže svůj potenciál být součástí příští generace lídrů.

Kdo se trainee programu může zúčastnit

Program je určen pro absolventy vysokých škol, kteří projdou náročnými testy, jsou připraveni přinést nezávislé myšlení a pracovat v mezinárodních týmech napříč hranicemi.

Kde všude trainee program funguje

V letošním roce se hledá trainee do poboček v České republice, ve Švýcarsku, Francii, Itálii, Německu, Velké Británii, Maďarsku, Rumunsku, Španělsku, Polsku, Skandinávii a zemích Beneluxu. Každý rok se tento seznam mění.

Časová náplň během programu

Management trainee program je práce na plný úvazek s velmi zajímavou náplní, trainee dostává samostatné úkoly, má odpovědnost za projekty, prezentuje výsledky své práce a dostává výzvy, na kterých může předvést a rozvinout své schopnosti.

Odměna za práci

Trainee za svou práci dostává standardní měsíční plat na kompetitivní úrovni, včetně zaměstnaneckých benefitů.

Kontrola činnosti a šance na následné zaměstnání

Každý trainee má na celé dva roky velmi přesně stanovený plán rozvoje, tak aby získal co nejširší přehled a kvalitní znalost byznysu, na kterých bude moci v budoucnu úspěšně stavět. Po každém projektu je jeho výkon zhodnocen a písemně zaznamenán. Trainee navíc od svého kouče dostává pravidelnou a velmi častou zpětnou vazbu.

Co je nutné udělat pro svou účast

Přihlásit se na www.batgraduatecareers.com a úspěšně projít testováním.

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější