Tři pražské restaurace, které nenechají tvůj žaludek ve štychu ani po půlnoci

Tři pražské restaurace, které nenechají tvůj žaludek ve štychu ani po půlnoci

Každý z nás občas propaří celou noc nebo má soukromou párty se skriptami až do rána. V obou případech nám ale většinou strašně vyhládne. Můžeme si samozřejmě něco uvařit, ale všichni dobře víme, že na to nebudeme mít v tu chvíli sílu a možná ani všechny potřebné suroviny. A protože nechceme usínat za doprovodu kručícího žaludku, našli jsme restaurace, které mají otevřeno do rána, ne-li non-stop.

Pizzeria Roma Uno

Stylový podnik Pizzeria Roma Uno najdeš v Jagellonské ulici na Praze 3. Jídelní lístek nabízí přes 30 druhů pizzy, steaky, těstoviny, saláty a jestli nedržíš linii, můžeš si smlsnout na nějakém dezertu. Pizzerie má otevřeno od 10.00 do 7.00 hodin ráno a ve stejný čas ti mohou jídlo dovézt.

V téhle restauraci navíc myslí i na studenty. Pokud se před objednáním prokážeš platným studentským průkazem, získáš na všechna jídla z jídelního lístku slevu 15% a tahle super nabídka navíc platí i pro rozvoz! My doporučujeme pizzu Pomodori, která tě zasytí a nebude ti po ní příliš těžko.

Řízkárna

Na Praze 5 v ulici U Klikovky najdeš Řízkárnu. Již podle názvu je jasné, že se tahle restaurace specializuje na naším národem milované řízky. Ale pozor! Řízkárna nabízí opravdu originální řízky různých velikostí, z různých druhů mas a s různou kombinací přísad. Otevřeno má nepřetržitě a jídlo si můžeš nechat i dovézt. Pokud sem zavítáš, doporučujeme Kuřecí řízek obalovaný v kukuřičné strouhance, sezamu a parmazánu, který chutná nejlépe s bramborovou kaší.

Jídelna Marjánka

Jídelna Marjánka se nachází na Praze 5 v ulici Na Bělidle a otevřeno má non-stop. Dát si tady můžeš třeba Španělského ptáčka, Katův šleh, různé steaky, ryby a další jídla. Jestli tedy dostaneš v noci chuť na pořádné české jídlo, vyraz určitě sem. Takovou svíčkovou my teda nepohrdneme nikdy!

A kde po půlnoci zahaníš hlad ty?

Text: Kristýna Dolejšová

Foto: pixabay.com

Mohlo by tě zajímat

Nejnovější